תקלות בתריסים חשמליים

רובנו נהנים להשתמש בתריסים חשמליים לנוחיותנו הפרטית. אך עם הזמן תריסים אלה מתקלקלים עקב השימוש התדיר בהם. לעיתים זה בעיה במנוע של התריס, תריס שעולה בצורה עקומה, או תריס שנע ונעצר באמצע ועוד. בכל אחד מהמקרים עלינו לפנות לבעל מקצוע מנוסה אשר מתקן תריסים חשמליים ויש לו הידע הטכני והחשמלי על מנת לתקן זאת.

מהן התקלות של תריסים חשמליים?

מאחר שתריסים חשמליים הם תריסים אשר מופעלים ע"י מנוע, עם הזמן התריסים נשחקים עקב השימוש התדיר בהם וכך למעשה קורים תקלות שונות כגון: מנוע שמפסיק לעבוד, תריס שנתקע למטה ואינו עולה, תריס שנתקע למעלה, תריס שעולה בצורה עקומה, תריס שנע אך נעצר באמצע,  שלבים שזזו ותוקעים את התריס,נתק בין השלב העליון לשאר התריס ועוד.

תיקון תקלות שונות בתריסים חשמליים

 במידה ומנוע התריסים החשמליים הפסיקו לעבוד יש לבדוק את מערכת החשמל וחיבורי המנוע והמפסק החשמלי. אם התריס נתקע למטה פשוט מחליפים את הרצועות ומכוונים את התריס, במידה והתריס אינו עולה יש לבדוק אם ישנה הפרעה כלשהי. במקרים של תריסים שעולים בצורה עקומה יש לבדוק את הרצועות של התריסים, צינור הגלילה והשלבים של התריסים.

מתי נצטרך איש מקצוע לתריסים חשמליים?

אם יש לכם בעיה במנוע והוא הפסיק לעבוד חשוב שתקראו לאיש מקצוע אשר יתקן לכם את התריסים החשמליים לאיש מקצוע יש את הידע הטכני כולל ידע במערכת החשמל, חיבורי המנוע והמפסק החשמלי. במצב זה רק איש מקצוע יכול לפתור לכם את הבעיה, וזאת מאחר שללא ידע בתחום החשמל אתם עלולים לעשות נזקים גדולים יותר שיעלו לכם כסף רב. לכן חשוב שאיש מקצוע אשר מבין בתחום התריסים החשמליים יבצע את העבודה בצורה היעילה ביותר.