עבודות זגגות

עבודות זגגות הם שם כולל לכל עבודות הזכוכית בהן הזגג חותך ומתקין מחיצות זכוכית לשימושים השונים. זה יכול להיות חיתוכים למראות וזיגוגם אל תוך מסגרות, או לדברים אחרים. מאחר שענף הזגגות הינו ענף רחב ביותר וכולל מגוון נרחב של עסקים שונים. ניתן לחלקם לתחומים שונים כגון:  זיגוג ועיצוב מראות, זיגוג שמשות רכב, זיגוג חלונות ומחיצות זכוכית.

מהי עבודת הזגגות?

שמדובר על עבודת זגגות מדובר למעשה על הפריטים בבית אשר דורשים זכוכיות. זה יכול להיות בחלונות בחדרי הבית השונים, חיפוי זכוכיות בקירות החדרים, זכוכיות בדלתות ועוד. עבודת הזגגות נחשבת לעבודת אמנות וזאת מאחר שהיא כוללת מיומנות ודיוק רב בעת חיתוך והתקנת הזכוכית ועיצובם בהתאם לבקשת הלקוח. כיום אופנתי מאוד לשלב זכוכית בעיטורים אשר נעשים בצריבה. לכן שמחליטים על עבודת זגגות יש למצוא זגג מקצועי עם ניסיון רב אשר יעצב לכם את הבית בהתאם לבקשתכם וטעמכם האישי.

למה אנחנו חייבים עבודת זגגות בבית?

אם אתם רוצים להיות מעודכנים בכל הנעשה בתחום עיצוב הבית, חשוב שתשלבו בביתכם ביחד עם זגג מקצועי ומיומן אלמנטים של זכוכית בחלקים שונים בבית. זה יכול להיות חיפויים בקירות הבית, בדלתות, במקלחונים, במראות בעיטורים שונים, במטבח או אפילו  בשירותים. עם זגג מקצועי, אדיב ומיומן תוכלו לקבל כל עיצוב שאתם מעוניינים בו ואשר מתאים לצרכים האישיים שלכם ולביתכם.

סוגים שונים של זכוכית

בטרם החלטתם על סוג הזכוכית שאתם רוצים, כדאי שתדעו שישנם סוגי זכוכית שונים אשר כוללים בין היתר:

זכוכית שקופה רגילה- זוהי הזכוכית הרגילה הנפוצה בכל הבתים. היא קיימת בטווח רחב של עובי של 2 מ"מ עד 19 מ"מ.

זכוכית שקופה מחוסמת- זוהי זכוכית חזקה יותר פי 5 ביחס לזכוכית השקופה הרגילה. זכוכית זאת עוברת חימום ב-1000 מעלות למשך כמה דקות ומתקררת במהירות. כך שבסופו של תהליך מתקבלת זכוכית עבה יותר וחוסמת.

זכוכית אקסטרה קליר- זוהי זכוכית נטולת עופרת ושקופה עקב הוצאת העופרת ממנה, מה שגורם לה להשתקפות צבע ירקרק בפינותיה. זכוכית זאת מתאימה לצביעה מכיוון שהגוון שלה קרוב לצבע הנבחר. בזכוכית זאת משתמשים בחיפויי קיר, מדפים ועוד.