מועדון צרכנות שלנו 

מועדון הצרכנות של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע מזמין אתכם להצטרף לשורותיו! במועדון הצרכנות של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של מבצעים והטבות עד  40% הנחה שהם רק לחברי המועדון עצמו, תוכלו ליהנות ממבצעים אשר מותאמים אישית לצרכים שלכם ולהיות כח צרכני עצום ומאוחד שמגיע לו יותר!

קצת פרטים על מועדון הצרכנות

מועדון הצרכנות של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע הוקם ע"י ראובן רבי, מנהל ומייסד האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע. המועדון פונה לבעלי עסקים ועובדיהם אשר מעוניינים למצוא דילים זולים במחיר הוגן ושפוי אשר מותאמים לצרכיהם האישיים. במועדון תמצאו הנחות והטבות של מיטב נותני השירות האיכותיים ביותר בשוק.

מוטו מועדון הצרכנות

המוטו של מועדון הצרכנות הוא להיות הקול השפוי וההוגן בים המועדונים שקיימים בשוק.  מועדון הצרכנות הוא כח צרכני עצום אשר דואג לכולם ומביא את המבצעים וההנחות חסרות התקדים המשתלמות ביותר בשוק. אצלנו במועדון הצרכנות תקנו חכם ותחסכו כסף רב. תוכלו למצוא מגוון נרחב של שירותים מכל עולמות התוכן במחירים משתלמים ביותר. אצלנו כולם נהנים ללא הבדל בין עצמאים לשכירים, כל חברי המועדון אשר מצטרפים למועדון הצרכנות זכאים למגוון נרחב של הטבות שונות אשר מגיעות אליהם ישירות למייל.

לשלם פחות זה  לא בושה

על מנת להיות חלק ממועדון הצרכנות של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע, הצטרפו עוד היום אל מועדון הצרכנות וביחד נשיג את השינוי המיוחל.

 לפרטים נוספים מלאו את פרטיכם האישיים וההטבות בדרך אליכם.


ברוכים הבאים למועדון