מגזין האיגוד
מתקין מזגנים
על מנת להתקין את המזגן שרכשתם יש צורך במתקין מזגנים מקצועי. מתקין מזגנים מקצועי יתקין לכם את המזגן בצורה מקצועית .
קרא עוד
תיקון מזגנים
ימי הקיץ החמים הכוללים לחות גבוהה הופכים את הקיץ לעונה בלתי נסבלת. על מנת לעבור אותה בשלום אנו חייבים מיזוג אוויר,
קרא עוד
טכנאי מיזוג אוויר
התקלקל לכם המזגן? חסר לכם גז? המזגן מטפטף ללא הפסקה? זה הזמן לקרוא לטכנאי מזגנים שיאתר את הבעיה ויטפל בה בהתאם.
קרא עוד
מיזוג אויר

המזגן לא מקרר או מחמם? מרעיש? נוזל? מקצר? שבק חיים? זה הזמן להזמין טכנאי מזגנים. בכל אחד מהמצבים הנ"ל מחייב אתכם להזמין לבדיקה טכנאי מזגנים על מנת להחזיר את המזגן לפעילותו התקנית. חשוב שתיקחו בחשבון שישנם עונות לחוצות מאוד לשירותי מיזוג אוויר במיוחד בשיא הקיץ והחורף, וזאת מאחר שתקופות אלה הן תקופות עמוסות ב תקלות אצל חברות מיזוג האוויר.

עד כמה נחוץ בדיקת טכנאי?

אם יש לכם בעיה שחוזרת על עצמה וניתן לפתור אותה דרך סרטונים ביוטיוב או קבוצות פורום שונות, קבוצות באמצעי המדיה השונות, עדיף שלא תזמינו טכנאי לביקור. וזאת מאחר שביקור טכנאי הינו  נע מ- 250 ₪ ולרוב אם אין בעיה לתקן תצטרך לשלם זאת. אך אם מדובר, על בעיה חמורה יותר שלא ניתן לתקן לבד עדיף להזמין טכנאי מזגנים שיפתור לכם אותה. אומנם תיפרדו מדמי ביקור ותצטרכו לשלם סכום יותר גבוה, אך תרוויחו מיזוג לאורך זמן רב מאשר הוצאת קנייה של מזגן חדש.

אלו תקלות מזגנים שכיחות?

התקלות השכיחות של מזגנים הם לרוב מילוי גז ותיקון דליפת גז, ניקוי והחלפת פילטר אוויר, נזילות למיניהם והחלפת צנרת מזגן. חלק גדול מהתקלות מסתיימות ללא תיקון או חיוב כלשהו אלא רק על חיוב טכנאי, לכן יש לקחת זאת בחשבון. באיגוד הישראלי לבעלי המקצוע תמצאו מגוון נרחב של טכנאי מיזוג מקצועיים ובעלי ניסיון אשר יתנו לכם שירות מהיר ואישי ויטפלו בבעייתכם.

מתי צריך להחליף מיזוג אוויר?

החלפת מיזוג אוויר תלויה בסיבות שונות, זה יכול להיות מזגן גדול ורועש שלא מקרר, או מזגן שצריכת החשמל שלו גבוהה ביותר (לרוב מזגן ישן), מיזוג ישן אשר תיקונים לא יועילו וכ'ו.כיום ניתן למצוא מגוון נרחב של מזגנים שקטים במחירים נוחים בתשלומים נוחים. טכנאי מזגנים יעזור לכם להגיע להחלטה אם לתקן את המיזוג או לרכוש מיזוג חדש ואף ייעץ לכם איזה מזגן יתאים לכם.

מתי כדאי לרכוש מזגן חדש?

עדיף לכם לרכוש מזגן חדש בעונות הלא עמוסות שהם שיא הקיץ והחורף. תקופת האביב היא תקופה מצוינת בה תוכלו להזמין טכנאי מזגנים בראש שקט. התקנת המיזוג היא עבודה קשה ופיזית, ולכן חשוב שתפנו לכם יום שלם על מנת להיות עם טכנאי המזגנים.

באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של טכנאי מזגנים שיעמדו לשירותך בכל עת.