אינטרקום

כל בעל עסק ונכס פרטי יודע שאינטרקום הוא ההגנה הטובה ביותר שקיימתבעת פריצה לבית או לעסק. עם אינטרקום תוכל להגן על הרכוש שלך במהלך כל שעות היום כולל השעות שאתה לא נמצא בבית. עם אינטרקום תקבל את כל ההגנה והביטחון לך ולבני ביתך וכן לעסק שלך. תוכל להוסיף מצלמות אבטחה וכן מערכת אזעקה במצב של פריצה או חדירה אל המרחב האישי שלך.

לשם מה אנו צריכים אינטרקום?

האינטרקום הוא למעשה מערכת הגנה מפני פורצים וגנבים אשר רוצים לפלוש למרחב הפרטי שלנו. באמצעות אינטרקום בשילוב מצלמות אבטחה או אזעקה ניתן למנוע פריצה או חדירה של גנבים במהלך כל שעות היום גם שאנו לא נמצאים בבית או במשרד. עם אינטרקום אנו מקבלים את כל הביטחון שלו אנו זקוקים ויכולים להגן על עצמנו ורכושנו הפרטי במיוחד שמדובר על בתים פרטיים כמו וילה אשר הם נמצאים על האדמה וקל לחדור אליהם בקלות. עם אינטרקום משולב במצלמת אבטחה תוכלו לראות מי רוצה להיכנס למרחב שלכם ולהחליט אם לפתוח לו את הדלת או לא.

איך נדע איזה אינטרקום להתאים לנו?

מאחר שקיימים סוגים שונים של אינטרקומים בשוק, חשוב לדעת לאיזה מטרה משרת האינטרקום. אם מדובר על אינטרקום לבית חשוב שלאינטרקום יהיה מצלמה או שפופרת על מנת שנוכל לראות ולשמוע את האנשים שרוצים להיכנס לבניין שלנו. אם אנו עסק נצטרך לרוב אינטרקום עם קוד סודי שנוכל לשמוע מי מאחורי הדלת וכן שהעובדים שלנו יוכלו להיכנס ולצאת מתי שהם צריכים באמצעות הקשת הקודי הסודי.

יתרונות האינטרקום

לאינטרקום ישנם יתרונות שונים ורבים אשר עושים אותו כדאי עד מאוד גם לבתים פרטיים וגם לעסקים: ראשית, עם אינטרקום ניתן לסנן אנשים שמגיעים לבית או לעסק, באמצעות שמיעת קולם בשפופרת או חזותם דרך מצלמות האבטחה. כמו כן, הודות למצלמות או השפופרת  אנו יודעים למי לפתוח ולמי לא. שנית, האינטרקום שומר על כניסה של אנשים זרים שאינם אמורים להיכנס לביתנו, זה יכול להיות הומלסים, גנבים, שיכורים ועוד. שלישית, האינטרקום מקנה לנו ביטחון שאנו בבית וגם שאנו מחוץ לבית. רביעית, עם אינטרקום אתם יכולים להגן על רכושכם הפרטי בכל שעות היום גם שאינכם בבית. חמישית, עם אינטרקום יש לנו שקט נפשי וכן שליטה מרחוק על הנעשה מחוץ למרחב הפרטי שלנו בבית או בעסק