אודות האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע

כל אחד מאיתנו נתקל מדי פעם בתקלות שונות או שיפוצים בבית אשר מצריכים מעורבות של איש מקצוע. במקום להיכנס לגוגל או לפתוח ספר טלפונים, כל מה אתם צריכים זה לגלוש לאתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע ולחפש את איש המקצוע שאתם צריכים.

האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע כבר מעל חמש שנים, מחבר בין בעלי העסק לבין הצרכנים ללא צורך בחיפוש עצמי או המלצות של חברים או שכנים. אצלנו באתר תמצאו את כל בעלי המקצוע במקום אחד. אנשי המקצוע שלנו עברו סינונים קפדניים ונוקשים ביותר על מנת להופיע באתרנו, כך שאתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות ואצל המקצוענים ביותר.

האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע מספק לכם בעלי מקצוע עם אישורים כנדרש

האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע מספק לכם מגוון נרחב של אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה מקצועית ובידם תעודה מקצועית ושאר האישורים הנדרשים כחוק. אצלנו לא תמצאו מתחזים או רמאים אלא רק אנשי מקצוע מקצועיים וותיקים אשר יודעים מה הם עושים. בכל מקרה שלא תהיו מרוצים מהשירות שקיבלתם אנחנו פה בשבילכם על מנת לשמוע ולטפל בבעיה.

האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע דואג לסינון קפדני

באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של אנשי מקצוע בכל התחומים אשר עברו מיונים קפדניים וקשוחים ביותר על מנת להיכנס לאתרנו. כל בעלי מקצוע אשר נכנס לאתרנו מחויב לחתום על אמנת שירות של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע, אשר מציב סטנדרטים גבוהים ביותר בתחום המקצועי, אמינות והוגנות מבחינת מחיר. בעלי מקצוע אשר לא עומדים בתנאי אמנת השירות שלו מוסרים מהאתר או שאינם נכנסים לאתר.

שירות לקוחות עם זמינות של 24 שעות ביממה

באיגוד לבעלי המקצוע תמצאו שירות לקוח זמין בכל שעות היממה, כך שאם נתקלתם בשירות או ביחס לא הוגן מאיש מקצוע דרך האתר, אתם מוזמנים לעדכן אותנו ואנו נפעל בהתאם. אנו מלווים אתכם לאורך כל השירות וזמינים עבורכם בכל שאלה ובעיה שצצה גם לאחר סיום העבודה. כל תלונה או בעיה מטופלת תוך 24 שעות ומקבלת מענה. כמו כן, תוכלו לדרג את אנשי המקצוע שלנו, לכתוב המלצות או חוות דעת ולידע גולשים אחרים אשר מעוניינים בשירות.

אתם מוזמנים לצור איתנו קשר  צור קשר