מגזין האיגוד
הובלת דירות.
אין אחד שלא עבר במהלך חייו לפחות פעם אחת דירה בין אם זה שכירות או מכירת דירה.
קרא עוד
הובלות משרדים
כל עסק עובר הובלת משרדים במהלך חייו העסקיים. העברת מיקום המשרד לעיר אחרת או לכמה רחובות באותו העיר דורשת חברת הובלות.
קרא עוד
הובלות

כל יום מתבצעים אינספור הובלות, כאשר תקופת השיא היא בקיץ. ההובלות מתקיימות בכל חלקי הארץ שהשכיחה ביותר והמוכרת לנו היא הובלת דירות אשר מתבצעת כאשר אנו שוכרים או קונים דירה חדשה. הובלות יכולות להיות גם למשרדים ולא רק לבתים, ולכן בטרם החלטתם על הובלה יש לתאמה מראש עם חברת ההובלות.

אילו סוגי הובלות קיימים?

קיימים שני סוגי הובלות: הובלות קטנות והובלות גדולות.

הובלות קטנות – אלו הובלות אשר נועדו לזוגות ללא ילדים או לאנשים בודדים, שאין ברשותם חפצים רבים למעבר, אלא פריטים בודדים.

הובלות גדולות- אלו הובלות אשר לרוב הם של משפחות עם ילדים, או משרדים גדולים שמונים לא מעט חפצים, מפעלים ועוד.

מתי כדאי לתכנן מעבר דירה?

אם אתם צריכים לעבור דירה חשוב שתדעו לתכנן את מועד ההובלה מבעוד מועד ורצוי לתקופת החורף והסתיו. בתקופה זאת מחירי ההובלות יורדים בגלל ביקוש נמוך ביחס לחודשי הקיץ העמוסים שההובלות בשיא במיוחד בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את שעת ההובלה שאתם מעוניינים בה. ישנו הבדל בין שעות הבוקר לבין שעות הערב, בשעות הערב מחיר ההובלה זול יותר מאשר שעות הבוקר והצהריים בהם אנשי ההובלה בשיאם מבחינת עירנות וריכוז. אך אם אתם רוצים שאנשי ההובלה שלכם יהיו עירניים כדאי שתיקחו את שעות הבוקר או הצהריים, במיוחד בבוקר שהם רק התחילו את היום ויש להם הרבה כח.

הובלות עם האיגוד המקצועי לבעלי המקצוע- הובלה בראש שקט

אם אתם רוצים הובלה ללא כל חפצים שבורים או שרוטים, עם אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים שיודעים מה שהם עושים, כדאי לכם להזמין את אנשי ההובלות של האיגוד הישראלי לבעלי המקצוע. באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של אנשי הובלות, אשר עברו מיונים קפדניים ביותר על מנת להיכנס לאתר. כל בעל מקצוע הוא איש מקצועי, אדיב, בעל ניסיון רב שישמח לעזור לכם ואף להסביר לכם. כמו כן, בטרם ההובלה איש ההובלות יספק לכם חינם ארגזי קרטון ושקיות על מנת שתוכלו לארוז את החפצים שלכם, על מנת שניתן יהיה להעמיס אותם בקלות על המשאית. שאר החפצים יעזור לכם איש ההובלות לארוז בנייר פצפצים על מנת שלא יפגעו במהלך הנסיעה.