מקלחונים זכוכית

ישנם דברים שקשה להתפשר עליהם והם חלק בלתי נפרד מחיינו כמו המקלחונים. מדובר על חוויה רחצה מרגיעה וכייפית שקשה לוותר עליה. ישנם לא מעט סוגי מקלחונים אשר מאפשרים לכם להגשים חלום ממש כמו בדירות פאר או בבית מלון. לכן שבוחרים מקלחון לבית חשוב לבדוק כמה סוגי מקלחונים בהתאם לצרכים האישיים שלנו,  ורק לאחר סקר מחירים קצר להחליט על המקלחון שמתאים לנו.

מהו מקלחון?

מקלחון הוא למעשה מקום תחום הנמצא בחדר האמבטיה שלנו, במקלחון תמצאו דוש אש ממנו יוצאים מים ויורדים כלפי מטה אל כיוון גופנו. המקלחון מותאם בהתאם לגודל חדר האמבטיה שלכם, הוא יכול להיות חזיתי, פינתי,עגול או מרובע ואף להיות במרכז חדר האמבטיה. דלת המקלחון יכולה להיות חלבית או שקופה, מחוספסת, מעוטרת או מזוגגת כך שאת מקבלים יופי, חדשנות ונינוחות במוצר אחד. המקלחון נוח מאוד לשימוש וכן נותן תחושת רוגע והנאה ממש כמו שיש לנו בבית מלון. השימוש בו נוח עד מאוד והוא מומלץ בכל בית פרטי.

למה כדאי להשקיע במקלחון?

מקלחון אמבטיה הוא הפתרון הטוב ביותר עבור רבים. במקום השימוש באמבטיה המיושנת ניתן להתפנק וליהנות ממקלחון מפנק שלא תופס הרבה מקום במקלחת. במקלחון תוכלו למצוא החל משני ראשי דוש ועד עיסוי ואדים. ההתקנה של המקלחון היא בטיחותית ביתור אשר לא מאפשרת הוצאת מים החוצה, עם זכוכית מחוסמת אשר מונעת אפשרות של שבירה וכן נותנת מענה לצרכים האישיים שלכם. כמו כן , תמצאו ידית אחיזה שתעזור במהלך הרחצה במיוחד לאנשים מבוגרים או נכים שלא יחליקו במהלך הרחצה.

סוגי מקלחונים

על מנת לבחור את המקלחון שמתאים לכם, רצוי לדעת מה הצרכים שלכם מהמקלחון ומה מידות האמבטיה בביתכם. רק לאחר שנדע לענות על שני שאלות אלו נוכל להתאים את המקלחון לאמבטיה שלכם. סוגי המקלחונים כוללים את הסוגים הבאים:

מקלחון חזיתי- זהו מקלחון אשר נמצא בחזית חדר האמבטיה. מקלחון זה מתאים לרוב הבתים הפרטיים.

מקלחון פיניתי- מקלחון זה נמצא בפינת האמבטיה על כן שמו, והוא לרוב עם דלתות זכוכית או דלתות הזזה.

מקלחון עגול-  מקלחון זה בצורה עגולה והוא מתאים לאמבטיות גדולות אשר יש בהם ג'קוזי או אמבטיה גדולה. לרוב נמצא אותם בסוויטות או בוילות או בבתים גדולים ומפוארים.

יתרונות מקלחונים

למקלחון ישנו יתרונות רבים על פני השימוש באמבטיה המיושנת שאנו מכירים. יתרונות אלו כוללים:

לא מחליקים- עם מקלחון ניתן למנוע החלקות אודות לרצפות המחוספסות שלו, דבר חשוב מאוד במיוחד אצל אנשים מבוגרים יותר וקשישים.

נוחות- עם מקלחון השימוש קל ביותר כל מה שצריך זה רק להזיז את דלת ההזזה כדי לצאת או להיכנס לתוכו. ניתן גם להוסיף ספסל או מכשירי מסאג' וסאונות לתוך האמבטיה. במקום ללכת לבית מלון יש לכם מקלחון בבית.

חסכון במים- עם מקלחון אנו חוסכים במים הרבה יותר מאשר באמבטיה רגילה. השטיפה בזרם אינה צורכת כמות גדולה של מים.

חציצה- החציצה של המקלחון מונעת השפרצת מים לכל עבר, הרטבת שטיחים, קירות ועוד. כך אנו מונעים גם נזקי רטיבות אשר נגרמים עם הזמן.