ניקיון משרדים

משרדים הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. אנו מעבירים בהם את מחצית היום שלנו ונמצאים שם מדי יום, לכן חשוב שסביבת העבודה שלנו תהיה נקייה עם ניחוחות מתוקים באוויר. במקום לנקות לבד את המשרדים או להזמין עובדת ניקיון, ניתן להזמין חברת ניקיון משרדים אשר תבצע את כל פעולות הניקיון השוטפות מדי שבוע.

מהי חברת ניקיון משרדים?

חברת ניקיון משרדים היא חברה אשר דואגת לניקיון המשרד. החברה משתמשת במיטב חומרי הניקיון האיכותיים אשר קיימים בשוק, היא מקרצפת את הרצפות בפוליש ומבריקה אותו עם קריסטל למראה סופי. היא מנקה ארונות, שולחנות, כסאות, תריסים, חלונות, מסילות של חלונות, ארונות מטבח, משקופים, פאנלים ועוד. חומרי הניקוי והמכשירים מגיעים לכל הפינות הקשות להגעה. שירותי ניקיון משרדים הם שירותים יסודיים ומקצועיים יותר  מאשר שירותי מנקה. כך שבסופו של דבר אתם מקבלים משרד נקי ומבריק עם ריח טוב.

אילו שירותים נותנת חברת ניקיון משרדים?

שירותי חברת ניקיון  משרדים כוללים מגוון נרחב של שירותים כגון: ניקוי חדרי השירותים, מילוי מוצרי הטואלטיקה, ניקוי מטבחי השירות במשרדים, פינוי צלחות וכוסות והדחתם במדיח, ניקוי מקררים, מיקרוגלים, טוסטרים ושטיפת הרצפות וטאטוא קבוע בטרם השטיפה. מעבר לפעולות אלה, הניקוי כולל הסרת אבק מהריהוט ומשולחנות העבודה, טלפונים ומכשירי חשמל, מדפים, דלתות, משקופים, שאיבת שטיחים ע"י שואב אבק, ניגוב פרקטים, פינוי אשפה, החלפת שקיות האשפה, פינוי פסולת נייר לאחר גריסה וניקיון של חלונות החדרים. חברת הניקיון משתמשת בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה אשר נושאים תו תקן, וזאת על מנת למנוע נזקים לריפוד הריהוט או לחיפויים ומהמרצפות.

 למה כדאי לי להיעזר בשירותי ניקיון משרדים?

אם אתם הרבה אנשים בחברה ולא יודעים לשמור על ניקיון, או שנמאס לכם שהמנקה לא מגיעים לעיתיים תכופות או סתם אוהבים ניקיון אתם חייבים להיעזר בשירותי ניקיון. שירותי ניקיון עוזרים לשמור על סביבת העבודה שלכם נקייה וריחנית לאורך זמן, העובדים המקצועיים יודעים את העבודה ועברו הכשרה מקצועית , מעבר לכך אתם משלמים תשלום קבוע מדי חודש לחברה אשר דואגת לבצע את הניקוי בשעות שקבעתם איתם, זה יכול להיות אחרי שעות העבודה שאין עובדים במשרד ואז הם יכולים לנקות בראש שקט ללא כל הפרעה של העובדים, או במהלך היום בשעות הצהריים שיוצאים להפסקה.

חשיבות משרדים נקיים

על מנת לעבוד בסביבה נקייה ונעימה חשוב לשמור עליה. שמירת משרד נקי עוזר לנו מכמה בחינות: ראשית, משרד נקי משפיע על בריאותנו, מקום שלא נקי עלול לגרום לבעיות נשימה, כלי אוכל לא נקיים עלולים לגרום לזיהומים שונים וכן ללא מעט מחלות שונות כתוצאה מאי שמירה על הניקיון. שנית, מצב הרוח במשרד שהוא לא נקי היא אווירה לא נעימה במיוחד של עצבים, כעס וצעקות הודות לכך שהל כלכלוך והזוהמה משפיעים עלינו בתת מודע וגם פיזית. אווירה נעימה היא אווירה של משרד נקי ומריח טוב הוא משפיע על הגברת התפוקה והפריון ואף מגדיל את תפוקת העובדים בעשרות אחוזים. שלישית, הרושם הראשוני כלפי הלקוחות נמדד על פי ניקיון המשרד שלנו, משרד לא נקי לא יזמין את הלקוח לסגור עסקה עם החברה , וזאת מאחר שהוא ישדר מקום לא מקצועי ואחראי שכיף לסגור איתו עסקאות. בדומה למסעדה שנכנס אליה לאכול והרצפה שלהם תהיה מלוכלכת, זה ישר ידליק לנו נורה אודמה שלא כדאי לנו לאכול במסעדה כי אם המסעדה נראית ככה גם האוכל אינו נקי, אותו הדבר לגבי משרד, ככל שיהיה לכם משרד נקי, מסודר ומריח טוב ככה יותר לקוחות יסגרו איתכם עסקאות.