שעון טיימר לדוד

שעון טיימר לדוד הוא דבר חשוב ביותר שחוסך לא מעט כסף, חשמל וכמובן את הצורך לחכות מים חמים. עם שעון טיימר לדוד תוכלו להבין את הכדאיות שבטיימר במיוחד בימי החורף הקרירים שאנו חוזרים לאחר העבודה ורוצים להתרענן עם מקלחת חמה ונעימה, שתשכיח מאיתנו את תלאות היום.

אז למה להתקין טיימר לדוד?


השימוש בטיימר הוא שימוש חסכוני ויעיל אשר עוזר לכם לחסוך בהוצאות החשמל שלכם לטווח הרחוק. באמצעות שעון טיימר לדוד אתם לא צריכים לזכור מתי להדליק את הבוילר, אומנם מדובר על משימה קלה לזכירה מכיוון שחיי היום יום שלנו עמוסי מטלות לעתים קרובות אנו שוכחים מתי להדליק את הבלויר, דבר זה מעכב את המקלחת שלנו במיוחד שמדובר על ימי החורף הקרירים שאנו זקוקים לכל דקה על מנת שהמים יתחממו. מה שדורש מאיתנו לחזור הביתה להדליק את הבוילר ולחכות שהמים הקרים יתחממו בהקדם על מנת שנוכל להתקלח עם שעון טיימר לדוד אין צורך להדליק את הבוילר שהמים יתחממו, פשוט שעון הטיימר עושה עבורכם את העבודה ומדליק את הבוילר בשבילכם בשעות שתבחרו להתקלח, כך שתגיעו מהעבודה לאחר יום מתיש וקשה לא תצטרכו לחכות למים חמים אלא ישר להיכנס למקלחת וליהנות ממנה.

כמה עולה טיימר לדוד?

על מנת להתקין שעון טיימר לדוד יש צורך באיש דודים או חשמלאי על מנת להתקין את שעון הטיימר. מחיר עלות שעון טיימר לדוד הינו בין 300-500 שש"ח תלוי בסוג הטיימר שאתם מעוניינים לקנות. טיימרים זולים יעלו בסביבות 300 ₪ ואילו טיימרים יקרים יותר יגיעו עד 500 ₪.

סוגי שעון טיימר לדוד

קיימים כמה סוגי שעוני טיימר לדוד אשר כוללים את הסוגים הבאים:

שעון טיימר סטנדרטי מכני- זהו שעון השכיח אצל רוב האנשים. שעון זה פועל בעזרת כיוון שנתות המצויות בו ואשר מגדירות את שעות היום בו אנו רוצים לכוון את השעון על מנת להשתמש בו. באמצעות הורדה או העלאה ניתן להגדיר את זמני הפעולה של הטיימר.

שעון טיימר דיגיטלי- זהו שעון דיגיטלי אשר מופעל באמצעות סוללה ויש בו עשרות הגדרות לשימוש אשר מהן אנו מגדירים את השעה שאנו רוצים להפעיל את השעון.

טיימר באמצעות אפליקציה- שעון זה מופעל באמצעות אפליקציה אותה מורידים ואשר מותאמת לדוד. לאחר חיבורו של השעון לחשמל והורדת האפליקציה ניתן להפעיל את שעון הטיימר לדוד מכל מקום שתהיו בו עם טלפון הנייד שלכם.

.