אינסטלטור

תקלות במערכת האינסטלציה יכולות לשגע אותנו ולשבש את חיינו. אך במקום להתעצבן יש לחפש איש מקצוע בתחום האינסטלציה עם ניסיון רב שיודע לטפל בבעיות וגם רצוי שיהיה במחיר הוגן. קיימים לא מעט אינסטלאטורים בשוק, שחלק מהם הם אינסטלטורים מקצועיים וחלקם חפארים .על מנת להבין את ההבדל בין השניים, כדאי שתמשיכו לקרוא את המאמר.

מה חשוב לשים לב שבוחרים אינסטלטור?


לפני שאתם מחליטים על בחירת אינסטלטור חשוב שתשימו לב לכמה דברים עיקריים: ניסיון, מקצועיות, המלצות וחוות דעת וכמובן יחס אישי. כל התכונות הללו חייבים להיות באינסטלאטור מקצועי ובעל ניסיון שיודע מה שהוא עושה. מאחר שרוב השוק מוצף בלא מעט אינסטלטורים חשוב לדבר עם האינסטלטור ודרך השיחה לקבל מידע, אם האינסטלטור נשמע לכם נוכל, אמין, אדיב וכו'. לעיתים אינטואיציה יכולה למנוע נזק גדול וחוסר שביעות רצון. שאתם מחפשים אינסטלטור אל תלכו על המחיר הזול, תמיד תחפשו מחיר שהוא לא גבוהה מדיי ולא נמוך מדיי. ואל תשכחו את המשפט הבא, כל הזול הוא יקר.

איך תזהו אינסטלטור חאפר?

אינסטלטור חפאר הוא אינסטלטור שקל לזיהוי, ראשית, כבר משיחת הטלפון קולטים שהוא רוצה רק להוציא כמה שיותר כסף והוא לא עונה בתשובה ממוקדת על מה ששאלתם אותו. שנית, אינסטלטור חאפר יבקש סכומים נמוכים מדיי לעומת אינסטלטור מקצועי יותר. שלישית, אינסטלטור חאפר יהיו לרוב ללא תעודת הסמכה של אינסטלטור מוסמך. חשבו לבדוק פרמטרים אלה כבר משיחת הטלפון הראשונה עם האינסטלטור לשם קבלת הצעת מחיר. אם אתם חשים שהאדם מאחורי הטלפון מייפה דברים ולא ממש נותן לכם תשובות מקצועיות אל תבחרו בו והמשיכו לחפש.

מאיפה תמצאו אינסלטור מקצועי ?

באתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו את מגוון האינסטלאטורים המקצועיים ובעלי הניסיון רב בתחום וכן בפורטלים אחרים באינטרנט. תדעו זאת לפי הדירוגים של הגולשים, חוות הדעת והממלצות אשר ניתנו על שירותי אינסטלטור.

דרך נוספת למצוא אינסטלטור היא דרך מגנטים, ידיעונים ופרסומות אשר מחולקים בתיבות הדואר או מפורסמים בעיתונים השונים.

המלצות מחברים הדרך היעילה ביותר למצוא אינסטלטור זה דרך חברים. לעיתים אף מפה לאוזן ניתן למצוא אינסטלטורים טובים.