אזעקות

אזעקות הן מוצר חשוב מאוד בכל בית ועסק. באמצעות אזעקות אנו מאבטחים את ביתנו את משרדנו במהלך כל שעות היום מפני פריצות וגנבים. את האזעקה יש לשלב עם אינטרקום או מצלמות אבטחה על מנת לקבל אבטחה גבוהה ביותר. אך גם אזעקה לבד תעשה את העבודה ותרתיע אנשים זרים להתקרב לשטח הפרטי שלכם בטרם יתפסו.

למה חשוב שיהיה לנו אזעקה בבית או במשרד?

אזעקה עוזרת לנו להבריח גנבים ופורצים באמצעות הרעש שהיא עושה ברגע שמישהו מנסה לחדור לביתנו או לעסק שלנו. האזעקה עוזרת לנו לאבטח את ביתנו או המשרד שלנו במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. גם שאיננו נמצאים בבית או במשרד אנו יכולים להיות רגועים שהמקום מאובטח כמו שצריך ולעיתים אף יש תוספת של מצלמות אבטחה ואינטרקום. האזעקה שומרת על בני ביתנו ועל רכושנו לאורך כל שעות היום.

אילו סוגי אזעקות נמצא בשוק?

קיימים מגוון נרחב של אזעקות לבית ולמשרד אשר כוללים בין היתר: אזעקות קוויות ומערכת אזעקות אלחוטית.

אזעקות קוויות- מדובר על אזעקות אשר מחוברות לחשמל ולכבלים וחוטים בין קירות הבית, אזעקות אלה מחברות את הגלאים ואת המערכת המרכזית שעליו יש את לוח המקשים. על לוח המקשים אנו מקישים את הקוד הסוגי אשר מפעיל ומכבה את האזעקה.

אזעקות אלחוטיות- אלו אזעקות אשר הגלאים בהם מחוברי ביניהם באמצעות תשדורת אלחוטית ללא חיבור פיזי. בגלאים אלה ההפעלה היא על סוללות ואל על חשמל.

התאמת אזעקה לצרכים האישיים שלך

מאחר שישנן שתי סוגי אזעקות חשוב לדעת מהם הצרכים האישיים שלנו מהאזעקה. לאחר שנדע את הצרכים האישיים נוכל להתאים לנו אזעקה מתאימה בהתאם לצרכים שלנו. כך שאם אתם רוצים אזעקה שתהיה מחוברת לחשמל ללא צורך בסוללות, אזעקה קווית תתאים לכם עד מאוד במיוחד שמדובר על בתים בקרקע כמו וילות. אם אתם רוצים אזעקה ללא צורך בהקשת קוד סודי במיוחד אם אתם גרים בבניין עם שכנים, אזעקה אלחוטית תתאים לכם מאוד.

אזעקה קווית לעומת אזעקה אלחוטית?

אזעקה קווית היא אזעקה אשר פועלת על חשמל, ניתן להרכיבה בקלות באמצעות חציבה בקירות הבית והסתרת החוטים. מדובר על אזעקה זולה מאוד עם מגוון נרחב של סוגי גלאים. לעומת זאת אזעקה אלחוטית מגיעה על סוללות ללא צורך בחשמל, אין צורך לחצוב בקירות הבית, היא קלה לתפעול וניתן למצוא מגוון נרחב של גלאים למטרות שונות.