מגזין האיגוד
תקלות במערכת
תקלות במערכת האינסטלציה יכולות לשגע אותנו ולשבש את חיינו. אך במקום להתעצבן יש לחפש איש מקצוע בתחום האינסטלציה עם ניסיון רב שיודע לטפל בבעיות וגם רצוי שיהיה במחיר הוגן.
קרא עוד
שאיבת ביוב
שאיבת ביוב היא למעשה פתיחת סתימת הביוב ע"י משאית אשר לה צינורות מיוחדים לשאיבת מים בעוצמה גדולה. צינורות אלה פותחים סתימות ביוב קשות מאוד, וכך פותחת שוב את הביוב לזרימה תקינה
קרא עוד
ריח רע בשירותים
ריח רע בשירותים היא תופעה מוכרת שאנו נתקלים בה בחיי היום יום. לעיתים היא מופיעה בגלל חוסר היגיינה בסיסי, אך ישנם מקרים בהם היא נגמרת עקב סתימות למיניהן או בעיה בקופסת הביקורת שנמצאת ברצפת השירותים
קרא עוד
מסנן אבנית
מסנן אבנית הוא חלק בלתי נפרד ממוצרי החשמל, הוא שומר על אורך חיי מוצרי החשמל. שלנו אשר צורכים מים, מסנן ומנקה אותם ואת האבנית שעלולה לחדור לגופנו או למוצרים שונים
קרא עוד
אינסטלטורים

מי מאיתנו לא נתקל בחיי היום יום בסתימה בכיור ? נזילה? או סתימה בביוב? כמעט כל אדם נתקל בחייו בתקלות מסוג זה. במקום להילחץ ולנסות לפתור את הבעיה לבד, תנו לאיש מקצוע לבצע זאת עבורכם. באתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של אינסטלטורים מקצועיים ובעלי ניסיון רב שיפתרו לכם את בעיית האינסטלציה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר ולבחור את האינסטלטור שקרוב לאזור מגוריכם.

איך בוחרים אינסטלטור?

על מנת לבחור אינסטלטור מקצועי ואמין בתחום האינסטלציה, חשוב שתעברו על רשימת האינסטלטורים באתר ואף תראו המלצות של אנשים אשר נעזרו בשירותיו. ככל שתבדקו יותר תלונות או המלצות טובות על האינסטלאטור כך תדעו לבחור את אהינסטלטור אשר יתאים לכם. חשוב ביותר שתדעו להבדיל בין תגובות שליליות ולא מפרגנות של מתחרים לבין תגובות אמיתיות של אנשים. ככל שתראו המלצות וחוות דעת חיוביות כך תדעו שמדובר על אינסטלטור אמין ומקצועי.

איך לאתר אינסטלטורים מקצועיים?

על מנת למצוא אינסטלטור מקצועי וטוב חשוב תשימו לב לדרכים הבאות:

המלצה של חברים- המלצה של חברים שווה אלף מילים. חבר שנותן לך המלצה על אינסטלטור שעבד עימו וממליץ לך עליו נותן לך אינסטלטור איכותי, אמין ומוכר כך שאתה יכול להיות בטוח במאה אחוז שלא נפלת על שרלטן. באיגוד הישראלי לבעלי המקצוע תמצאו עבורכם את בעלי המקצוע האמינים, המקצועיים, ובעלי היחס והשירות הטוב ביותר.

בדקו כמה שיותר אניס לטורים באתר- באתר האיגוד הישראלי לבעלי המקצוע תמצאו מגוון נרחב של בעלי מקצוע ועם המלצות של גולשים אשר ניסו אותם. עברו אחד אחד ומצאו בעלי מקצוע אשר נמצאים באזור מגורכם.

היכנסו לפורומים או קבוצות ברשתות חברתיות- היכנסו לפורומים ושאלו את הגולשים איזה בעלי מקצוע הם ממליצים, תוכלו אף להיכנס לקבוצות שונות ברשתות החברתיות כגון: פייסבוק לינקדין, יוטיוב, אינסטגרם ועוד.

עיתונים- בעיתונים תוכלו למצוא פרסומות של שירותי מקצוע בתחום האינסטלציה. עברו על הפרסומים השונים התקשרו ובדקו עם איש המקצוע, קחו רק הצעת מחיר ולאחר מכן החליטו.

אינסטלאטורים של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע

אם אתם מתלבטים אם להזמין אינסטלטור מהאיגוד הישראלי לבעלי מקצוע הפסיקו להתלבט. בעלי המקצוע של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע עברו בחינות תקן קפדניות ביותר של תקן איכות. מלבד זאת, האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע עומדת מאחוריך בכל בעיה בה אתה נתקל, כך שיש לך למי לפנות בעת תלונה או בעיה. אז אם אתם מחפשים אינסטלאטורים מקצועיים ואמינים שלא יעבדו עליכם אתם חייבים להיכנס לאיגוד הישראלי לבעלי המקצוע ולבחור לכם את האינסטלטור שאתם רוצים.