מגזין האיגוד
שערים חשמליים
קיימים מספר סוגי שערים חשמליים כאשר הם נחלקים לשערי הזזה חשמליים אשר כוללים שערי הזזה על מסילות, שערי הזזה קונוזולי,
קרא עוד
עבודות אלומיניום
כל מי שמכיר את תחום הבנייה הביתית יודע שעבודות אלומיניום הן חלק בלתי נפרד מתחום הבנייה הביתית בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט.
קרא עוד
רשתות לחלונות
רשתות לחלונות הפכו בשנים האחרונות למוצר חובה בכל בית. הן מגינות מפני יתושים ושאר זוחלים למיניהם ונותנים לנו את כל הביטחון שאנו צריכים.
קרא עוד
אלומיניום

אלומיניום הוא חומר שכיח מאוד אצל בעלי המקצוע השונים. אין בית שלא תמצא בו שימוש בחומר זה בין אם זה: חלונות, תריסים, קירות גבס וכו'. האלומיניום אשר בזכות תכונותיו החיוביות הפך לאחד החומרים המובילים ביותר על פני מתכות שונות בשוק כגון: ברזל,פלדה וכו'. הוא זול, ניתן למחזור ואף עושה את העבודה כמו שצריך.

 תריסים וחלונות מאלומיניום

האלומיניום משמש חומר להתקנת חלונות כמסגרת והן כתעלות עליהן מותקנים החלונות. החומר אף משמש להתקנת מסגרת חיצונית לחלונות, דלתות ועזר לחיפוי חיצוני של מבנים. פרופילי האלומיניום ניתנים לניקוי בקלות רבה ע"י חומר אלכוהולי ומטלית חלקה ורכה על מנת שלא תשרוט את טקסטורת האלומיניום. האלומיניום הוא חומר איכותי, בעל אטימות חזקה ולכן השימוש בו עדיף על פני חומרים אחרים. חלונות האלומיניום מאפשרים חדירת אור, ויסות החום והקור, וכן חיסכון באנרגיה. מעבר לכך, ניתן למצוא סוגים שונים של חלונות ותריסים לבית עם אטימויות שונות, גדלים שונים, חלונות עמומים, חד כיווניים מסנני קרינה, מבודדים, חסיני אש ועוד.

אלומיניום לעיצוב חוץ הבית וכחומר בנייה

האלומיניום מקבל מקום בעיצוב מרפסות וחללים פתוחים מחוץ לבית כמו פרגולות. הפרגולות אשר משמשות להצלה במקומות חמים נגד קרינת השמש, חוצצות ומגנות מפני פגעי האקלים כגון גשם, וכן משמשות כמשטח תחת קורת הפרגולה הן הפתרון האולטימטיבי עבורנו. אך, פרגולות אלומיניום הן פרגולות אשר מותאמות לכל סוגי האקלים בין אם זה קיץ או חורף. העץ שהן עשויות אינו מתבלה, הן מורכבות מפנלים איכותיים של אלומיניום, הן עמידות ומחזיקות לאורך שנים רבות. מעבר ליתרונות המרובים שלהן הם מגיעות במגוון סגנונות שונים, כך שתוכלו  אף לבנות לכם פרגולות אלומיניום חשמליות בשלל עיצובים שחלקן אטומות וחלקן בעלות תריסים, כמו כן תוכלו לשלב משחקי שקיפות ואטימות הכוללים החדרת חלונות בגג הפרגולה.

זקוקים לבעל מקצוע?

באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של אנשי מקצוע בתחום האלומיניום אשר מבצעים תריסים, חלונות, רשתות לחלונות, חלונות הזזה, שערים חשמליים ועבודות אלומיניום שונות. כל בעלי המקצוע הינם מנוסים איכותיים, אדיבים ובעלי וותק בתחום. אנשי המקצוע שלנו עברו בדיקות קפדניות ביותר על מנת להיכנס לאתרנו כולל המלצות גולשים אשר נעזרו בשירותיהם. לכן שאתם מחפשים אנשי אלומיניום טובים ומקצועיים כדאי שתכנסו לאתרה איגוד הישראלי לבעלי מקצוע ותחפשו את איש המקצוע שלכם. אל תשכחו לומר לאיש המקצוע שהגעתם אליו דרך אתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע על מנת שתקבלו יחס ושירות מיוחד.