בניה קלה

בנייה קלה היא חסכונית לטווח הרחוק. מדובר על שיטת בנייה פופולארית אשר השימוש בה נעשה במדינות רבות. בשיטה זאת מדובר על משקל קל שמגיע עד 50 קילוגרם לכל מ"ר, והשלדה בבנייה זאת היא מפלדה או אלומיניום מה שמאפשר גמישות רבה בעת תכנון הבנייה.

מהי הבנייה הקלה?

הבנייה הקלה היא שיטה ייחודית אשר מותאמת לצרכי הלקוח. בשיטה זאת מייצרים את מרכיבי הבנייה ממפעל בהזמנה מותאמת לצרכי הלקוח. בעת ייצור מרכיבי הבנייה אנו מקבלים חומרים ברמת דיוק גבוהה ביותר ואיכותית וכן נהנים מבקרת איכות שונה מאשר הבנייה הרגילה המסורתית. את קירות וחלקי הבית מרכיבים בהתאם לצרכי הלקוח. מדובר על עבודה בה נדרש מספר נמוך של פועלים על מנת לבנות אותה, וחלקי הבית השונים מותקנים על בסיס רצפת הבטון אשר משולבת עם קורות פלדה חזקים ויציבים הבטוחים למגורים. הבנייה עשית בזמן קצר ביותר מאשר הבנייה הרגילה, כך שניתן להיכנס לגור תוך זמן קצר.

למה כדאי לנו בנייה קלה ולא בנייה רגילה?

היתרונות של הבנייה הקלה הופכים אותה לבנייה משתלמת ביותר ביחס לבנייה הרגילה המסורתית. בנייה זאת משמשת אותנו לשימושים שונים ומהווה פתרון מעולה לכל מי שמחפש אלטרנטיבה לדירה המסורתית יתרונות הבנייה הקלה כוללים: זמן עבודה קצר מהבנייה המסורתית, חומרי גלם קלים, כח אדם מצומצם אשר משפיע מבחינת רעש ולכלוך על הסביבה עצמה, אטימות ברמה גבוהה ביותר וכמובן עלות נמוכה. כך שאתם מקבלים דירה נקייה, אסתטית ,ידידותית לסביבה, ברמת גימור גבוהה, ועמידה לאורך זמן רב.

מהי עלות בנייה קלה?

עלות בנייה שונה מאד ממבנה למבנה, שוני זה מתבטא בחומרי הבנייה, דרישת הלקוח, גודל המבנה, סוג הבנייה, דרישה לבניית ממ"ד, איכות הבנייה וכמובן במוניטין החברה שמבצעת את הבנייה עצמה. הצעות המחיר יכולות להיות זולות מבחינה משמעותית ולעיתים גבוהות יותר. חשוב שהצעת המחיר תכלול תכנון אדריכל ומהנדס קונסטרוקציה, פיתוח וכן אגרות והיטלים ובדיקות.

מתי כדאי לבצע בנייה קלה?

את הבנייה הקלה כדאי לבצע כאשר מעוניינים במבנים קלים שניתן להזיז ממקום למקום כגון: מחסנים, קראוונים, בתים זמניים ומבנים ארעיים שונים. אם אתם אנשים שאוהבים שינויים או רוצים שינויים במבנה קיים, תוכלו להשתמש בבנייה קלה. השימוש בבנייה זאת גם מתבצע עבור סגירת מרפסות, הרחבת הבית, הקמת יחידה נוספת והיא מתאימה אף לעסקים שונים.