מגזין האיגוד
גגות רעפים
תיקון גגות רעפים דורשים תחזוקה במיוחד לקראת עונת החורף, בה מזג האוויר גורם לשבירת רעפים או הזזתם וכן נזילה בתוך הבית
קרא עוד
תיקון גגות רעפים
החורף מגיע ואיתו נזילות כתוצאה מרעפים שבורים, רעפים סדוקים, מרזבים שבורים ועוד. על מנת למנוע מצב של נזילות,
קרא עוד
תיקון מרזבים
מבנים ישנים בבתים בפרטיים וכן מסחריים מתמודדים עם לא מעט בעיות שונות כגון: יונים אשר מקוננות על הגג וגורמות לריח ולכלוך לא נעימים וכן אף לנזק במרזב אשר נמצא במקום
קרא עוד
גגות

ישנן משימות מסוימות אשר מצריכות עלייה לגג  על מנת לטפל בבעיה. פעולות אלו כוללות בין היתר: שיפועי גג ותיקונם, זיפות גגות ואיטום בזפת, ביטומן וכו', סיוד הגג, התקנה של מרזבים וכו'. על מנת לטפל בבעיה בגג רצוי לעשות זאת בתקופת האביב או הקיץ לפני עונת החורף. בתקופה זאת מכינים את הגג לקראת עונת החורף על מנת שלא יהיו לנו רטיבויות ושנות, נזילות וכו'.

מה גגות?

טיפול בגגות כולל מגוון פעולות שונות כגון: החלפת רעפים, תיקון נזילות, תיקוני שיפועי גג, זיפות גגות ואיטום בזפת או חומרים אחרים, סיוד הגג, התקנת מרזבים ועוד. כל טיפול כזה דורש איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון בתחום הגגות על מנת שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר. לכן חשוב לדעת איזה בעיה יש לכם בגג ובהתאם לכך לבחור איש מקצוע אשר מתמחה בתחום ספציפי שאתם זקוקים לו.

איך בוחרים איש מקצוע ?

על מנת לבחור איש מקצוע אשר מטפל בגגות, חשוב שתעברו על כל בעלי המקצוע בתחום הגגות באתרנו כולל המלצות של גולשים אשר השתמשו בשירותי בעל המקצוע. וכן תראו את  דירוג בעל המקצוע  ואת שביעות רצון הגולשים אשר קיבלו את השירות. מעבר לכך, חשוב שתתמקדו בבעיה שיש לכם בגג ולפי זה תבחרו את איש המקצוע שלכם. כך שאם יש לכם בעיה של רעפים שבורים ותיקונם, עדיף שמצאו איש מקצוע אשר מתמחה בגגות רעפים. כמו כן, אם אתם מתכננים בנייה, תיקון או תחזוקה של גג או גגון כחלק מסדרת שיפוצים שאתם עושים, תוכלו למצוא קבלן שמתמחה בגגות וגם בשיפוץ כללי או בבנייה, מתכת וכו'.

למה דווקא להזמין איש מקצוע מאיגוד הישראלי לבעלי מקצוע?

אתם בטח שואלים את עצמכם למה דווקא להזמין מאיגוד הישראלי לבעלי מקצוע? אז התשובה  לכך פשוטה ביותר, בעלי המקצוע של האיגוד הישראלי לבעלי המקצוע, עברו בחינות תקן ואיכות בטרם נכנסו לאתר. מעבר לכך, כך אנשי המקצוע שלנו הם אנשי מקצועיים, אדיבים, ובעלי ניסיון רב בתחום הגגות. כך שאם אתם עומדים לפני שיפוץ בבית, או נזילה חשוב שתדעו שאנשי המקצוע הם מקצועיים ביותר ואף תוכלו למצוא אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום ספציפי בהתאם לתחום שאתם זקוקים לו. מעבר כך, תמצאו מחירים ממוצעים והוגנים בהתאם לניסיון בעל המקצוע וטיב איכות עבודתו. מעבר לכך, בכל בעיה שאתם נתקלים בה אנו בו לשירותכם עד סיום העבודה וגם לאחר מכן. כך שאתם מוזמנים להעביר לנו כל תלונה או בעיה שנתקלתם בה בשטח.