מגזין האיגוד
טכנאי גז.
גז הבישול הוא אמצעי בישול מהיר ונגיש. אך ישנם מקרים בהם גז הבישול מסכן את חיינו כמו דליפת גז אשר במקרים רבים ללא טכנאי גז מסתיים אף במוות.
קרא עוד
תיקון דליפות גז
דליפת גז היא אחת הבעיות השכיחות ביותר בקרב בתים רבים. הדליפה מתחילה בריח גז חריף אשר מורגש ברחבי הבית
קרא עוד
גז

גז הבישול הוא מקור אנרגיה יעיל,חסכוני המשמש אותנו לבישול. הגז מורכב ממספר גזים כגון: פרופאן, ובוטאן וכו'. מעבר לגז הביתי משתמשים בגז לשימושים שונים כגון: ייצור חשמל, למכוניות ועוד. אך שמדובר על גז ביתי, צריך להיות עירניים בכל מצב בו אנו מריחים ריח של גז. במקרים שונים כגון: דליפת גז, בדיקת גז שיגרתית פעם בחמש שנים, או שהגז אינו תקין ועובד יש צורך בשירותי טכנאי גז.

טכנאי גז יעזור לך לשמור על הגז שלך

טכנאי גז אחראי על התקנת ותפעול מערכת הגז בבתים. שמזמינים גז בפעם הראשונה יש צורך להזמין טכנאי גז במיוחד שמדובר על בניית בית חדש. הטכנאי עובר יחד עם האדריכל והבנאים על התוכנית, על מנת לתכנן את מיקום בלוני הגז ונקודות היציאה. לאחר שהבניין הושלם, יש צורך לקרוא לטכנאי גז לביקורת גז ובמקרים מסוימים אף לאחר שנה. במהלך ביקור הטכנאי בודק הטכנאי שכל החלקים במערכת הגז פועלים כשורה, בבדיקה זאת מוחלף צינור המוליך של הגז במידה ולא שמיש עקב הבלאי שצבר עם השנים.

אך מעבר לביקורת השנתית של הגז, בכל מקרה בו אתם מרגישים שיש חשש לדליפת גז עקב ריח גז חריף שאתם מריחים, יש לקרוא בבהילות לטכנאי גז. מאחר שהגז הוא חומר שכיח מאוד, במקרה של דליפה מתמשכת עלולים להיות גיצים של אש ובמקרים של הזנחה לאורך זמן רב אף עלול להיות פיצוץ בגז שעלול להסתיים במוות. לכן חשוב ביותר להיות עירניים ולקרוא לטכנאי גז.

טכנאי הגז של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע

באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של טכנאיי גז מכל רחבי הארץ, אשר עברו מיונים קפדניים על מנת להיכנס לאתר. כל טכנאי גז הוא טכנאי אשר בידיו תעודות והסמכה כפי שנדרש בחוק. הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע אדיבים,אמינים, מנוסים ומקצועיים. כך שבכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים בה תוכלו לפנות אליהם או אלינו בהודעה קצרה ונשמח לענות לכם בחזרה. כמו כו, אתם יכולים לסמוך על טכנאי הגז שלנו באופן מוחלט, מה שלא ניתן לומר על טכנאים אחרים שאתם מוצאים לבד.

מה עושים במקרה של ריח גז חריף

במקרה של ריח גז חריף חשוב להתקשר ישירות לטכנאי גז וליידע אותו על הדליפה. לאחר מכן לסגור את ברז הגז, לפתוח את החלונות והדלתות אשר פונות אל מחוץ למבנה ולאוורר את הדירה מהריח. כמובן שיש לנתק את מקור החשמל במבנים בהם יש צורך לבצע זאת. יש להימנע מהפעלת מכשירים חשמליים עד שהדליפה תטופל ואף להימנע מהדלקת אשר כולל עישון סיגריות.