מגזין האיגוד
הקמת גינה
הקמת גינות היא פעולה אשר דורשת מיומנות מקצועית של איש מקצוע. מאחר שישנם סוגי גינות שונות חשוב לתכנן ביחד עם גנן .
קרא עוד
הגינה שלכם זקוקה לגנן
רבים מאיתנו מתעצלים להתקשר לגנן מאחר שזהו הדבר האחרון ברשימת סדר יומנו העמוס, לכן לרוב נעדיף לעשות זאת לבד על מנת לחסוך כסף וזמן.
קרא עוד
עיצוב גינה
רוצים גינה מטופחת ומעוצבת אתם חייבים למצוא גנן אשר יעזור לכם לעצב את הגינה הקיימת לגינה שאתם רוצים בהתאם לבקשתכם.
קרא עוד
גיזום עצים
גיזום עצים היא פעולה אשר מבצעים כאשר ישנו אזור או מקום שאינו בטיחותי לקהל הרחב. זה יכול להיות עצים שלא טופלו,
קרא עוד
השקיה נכונה
חד הדברים החשובים שיש לשים לב בעת הקמת גינה הוא נושא השקיית הגינה. השקיה נכונה היא השקיה אשר שמה דגש על מערכת השקיה בטפטפת או בשילוב דשן,
קרא עוד
גינון

גינה בבית פרטי או גינה בבית משותף דורשת טיפול ותחזוקה שכוללים בין היתר גנן מקצועי ומיומן שיודע לטפח ולשמור על הגינה בצורה הטובה ביותר.מעבר להשקייה וגיזום, הגנן אחראי על עיצוב הגינה, או במקרה שאין גינה אז על הקמת גינה ועוד. לכן על מנת למצוא גנן מקצועי שיבצע את כל עבודות הגינון, חשוב להיכנס לאיגוד הישראלי לבעלי המקצוע ולעבור על כל הגננים אשר מופיעים באתר באזור מגורכם. לאחר שקראתם את המלצות הגולשים ששכרו את שירותי הגינןן תוכלו להחליט איזה גנן אתה רוצים לשכור.

בשביל מה צריך גנן?

כל אדם אשר יש ברשותו גינה פרטית או גינה משותפת יודע שאחזקת גינה דורשת לא מעט זמן, כסף ומאמץ. גנן מקצועי ואמין יעזור לכם לשמור על הגינה שלכם לאורך זמן רב. הוא ידאג להשקות, לטפח, לבצע את עבודות הגינון, לגזום ועוד. פעולות אלה דורשות זמן רב ואף ידע בתחום עצמו, לא כל אדם יכול להיות גנן ועל כן פנייה לאיש מקצוע שיודע דבר ושניים על טיפוח גינה היא הפתרון עבורנו. חשוב לברר בטרם שוכרים את שירותי הגננות כמה השירות עולה? מה כוללים שירותי הגנן? האם השירותים כוללים טיפוח והקמת גינות? כמו כן, תוכלו לראות באתר את מחירון הגננים שלו ומה הוא מכיל, המידע זמין במשך שעות היממה, נוח וקל להתמצאות. אז רגע לפני שאתם מחליטים על גנן חשוב שתציצו בו.

למה חשוב לשמור על טיפוח גינה?

מאחר שהגינה היא הרושם הראשוני שאנשים זוכרים במיוחד אם מדובר על בית פרטי, חשוב להשקיע בה בצורה הטובה ביותר. גינה זה לא רק להשקות ולגזום, היא הרבה יותר מזה. מאחר שאין לרובנו זמן רב להשקיע בטיפוח הגינה, רצוי למצוא גינון מקצועי אשר יטפל בתחזוקת הגינה ויטפח אותה. גיזום, השקיה וטיפוח נכון לאורך זמן יגרום לגינה שלנו להיראות במיטבה ואף לקצור מחמאות מחברים, שכנים ומשפחה. הגינות של היום הן גינות מטופחות יותר מאשר הגינות של פעם והן כוללות לא מעט אלמנטים שונים על מנת שנרגיש שאנו בטבע. תחזוק נכון של גינה כולל אלמנטים שונים כגון: דשא סיננטי, עצי ירק, אדניות, פסלונים, מזרקות ואף שילוב תאורה מיוחדת.

בחירת גנן מקצועי באיגוד הישראלי לבעלי המקצוע

מעבר להמלצות של חברים על גנן מקצועי ואדיב, תוכלו להתרשם ממגוון הגננים הקיימים באתרנו , לצד כל גנן תמצאו פרטים על העסק, חוות דעת של גולשים לגבי שירותיו של הגנן, שנות וותק ועוד. מידע זה יעזור לכם בהחלטתכם לגבי בחירת הגנן שאתם מעוניינים לשכור את שירותיו. באתר האיגוד הישראלי לבעלי המקצוע תמצאו מגוון נרחב של אנשי גינון אמינים, ותיקים ומנוסים בתחום הגננות ובמחירים נוחים. אנשי המקצועי שלנו הינם אמינים והגונים, והם עברו לא מעט סינונים על מנת להיכנס לאתרנו. כך שאתם יכולים להיות רגועים שלא תתאכזבו ותהיו שבעי רצון.