גנן

יש לכם גינה אבל אין לכם זמן לטפל בה? רוצים לשתול דשא סיננטי בגינה? רוצים לשנות את הגינה שלכם לחלוטין? בכל אותם פעולות יש צורך בגנן מקצועי אשר יסייע לנו. גנן מקצועי ובעל ניסיון יטפל בגינה שלנו, יעדור, ישקה אותה, ינקה ואף יעזור לכם לשתול דשא סינטטי או לתכנן את הגינה שלכם אחרת, על מנת שהגינה שלכם תהיה מטופחת, מסודרת ונקייה.

אילו פרמטרים חשובים בעת בחירת גנן מקצועי?

החלטתם לבחור גנן מזל טוב. רגע לפני שאתם בוחרים את הגנן המתאים לעבודה רצוי לבדוק כמה פרמטרים חשובים בטרם תעסיקו גנן. פרמטרים אלה כוללים:

ניסיון- ניסיון הוא פרמטר חשוב מאוד בעת בחירת בעל מקצוע. לכן חשוב לברר כמה ניסיון יש לגנן בתחום ואילו גינות הוא טיפל בהן. גנן מקצועי ידע לאבחן נכון את הגינה שלכם וכן לפתור בעיות שונות שצצות בה.

מקצועיות- שאתם שוכרים גנן עדיף שתשכרו גנן אשר מתעסק בנישה מסוימת. כלומר אם הגינה שלכם כוללת דשא סינטטי בחרו גנן מקצועי שעוסק בדשא סינטטי.

אמינות-  חשוב שהגנן שלכם יהיה אדם אמין שתוכלו לסמוך עליו, גם שאתם לא נמצאים בבית.

המלצות וחוות דעת- בקשו מהגנן שלכם המלצות של לקוחות או חוות דעת על שירות שהוא ביצע עבורם. תוכלו אף לבקש מחברים קרובים, משפחה ושכנים המלצות על גנן שהם מכירים.

זמינות- חשוב שתבחרו גנן אשר זמין מיידית ונגיש בזמנים שונים שאתם זקוקים לו. כמו כן, חשוב שהגנן יעמוד בלוח זמנים שתקבעו יחדיו ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מה היתרונות של שכירת גנן  מקצועי?            

לגנן מקצועי ישנם לא מעט יתרונות: ראשית, הוא מגיע עם ידע מקצועי וניסיון של שנים ויודע בדיוק כיצד לטפל בגינה שלנו , ובמידה ויש בעיות הוא יודע לפתור אותן. שנית, הגנן דואג שהגינה שלנו תהיה מטופחת, מסודרת ונקייה לאורך כל השנה. שלישית, הגנן דואג לתשתית מתאימה לגינה, בוחר את הצמחייה שלא תנבול וכן לפרטים הקטנים ביותר. רביעית, הגנן דואג לשתול שתילים וצמחים שונים בגינה ואף לדאוג שהם יגדלו בצורה טובה ולא כפרא.