מגזין האיגוד
דוד שמש
כל מי שמשתמש בדוד שמש יודע שאין חיים קלים יותר ממנו. במקום להדליק את הדוד ולחכות שהוא יתחמם כמו שקורה בדוד חשמלי
קרא עוד
דוד חשמלי
דוד חשמלי הוא מוצר אשר נמצא בכל בית לצד דודי השמש הותיקים או בנפרד מהם. הדוד קל ונוח לתפעול והוא נותן לנו מים חמים
קרא עוד
קולטים לדוד שמש
ולטי השמש אשר נמצאים לצד דודי השמש, אמורים לקלוט את קרני השמש וזאת על מנת שיחממו את המים הזורמים מהדוד אל הקולטים.
קרא עוד
שעון טיימר לדוד
שעון טיימר לדוד הוא דבר חשוב ביותר שחוסך לא מעט כסף, חשמל וכמובן את הצורך לחכות מים חמים. עם שעון טיימר לדוד תוכלו להבין את הכדאיות שבטיימר במיוחד בימי החורף הקרירים
קרא עוד
דודי שמש

דודי שמש קיימים משנות ה-70 מעל גגות בתים. הודות ליתרונותיהם הרבים יותר ויותר אנשים החליטו להשתמש בהם מכמה סיבות עיקריות: חסכון בהוצאות חשמל, חסכון בהוצאות כספיות, וכן זמינות לאורך 24 שעות ביממה. החיסכון באנרגיה והזמינות לאורך כל השנה גרמה לעוד ועוד אנשים להבין שמדובר על שיטה כדאית ומשתלמת ביותר.

התאמת דודי שמש בהתאם לנפשות?

על מנת להתאים את דוד השמש, חשוב שנדע כמה נפשות משתמשים בו. דוד שמש הנע בין 80-200 ליטר יתאים למשפחה עד 4 נפשות, כך שלא יעלה על 120 ליטר. ואילו משפחה יותר גדולה בין 4-7 נפשות יתאים לה דוד של 200 ליטר ולא מעל. בכל שאלה או התייעצות לגבי התאמת דוד שמש תוכלו להתייעץ עם איש דודי השמש.

תקלות בדודי שמש

ישנם לא מעט תקלות בדודי שמש שהשכיחה ביותר היא הצטברות אבנית. ההצטברות יכולה להופיע מגוף החימום אל דפנות הדוד, ומדפנות הדוד לכיוון גוף החימום. האבנית מקטינה את נפח הדוד ותופסת מקום ואף מוסיפה למשקל גוף הדוד. אם האבנית מצטברת על גוף החימום לא יתחממו המים. אך ישנם גם תקלות אחרות חוץ מאבנית שכוללות: נזילה, פיצוץ דוד, תרמוסטט, החלפת קולטים ועוד. בכל אחת מתקלות אלה יש צורך באיש דודי שמש שיפתור לנו את הבעיה. שמדובר על פיצוץ דוד שמש יש צורך לקנות דוד שמש חדש.

תיקון דוד שמש באיגוד הישראלי לבעלי המקצוע

באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תוכלו למצוא מתקני דודי שמש המקצועיים, אדיבים והמנוסים ביותר. אנשי המקצוע שלנו מומלצים פה אחד על ידי האתר וכן ע"י הגולשים. אני המקצוע שלנו עברו את בדיקת תקן האיכות שלנו אשר כוללת בדיקת שמאי חיצוני, וותק מקצועי של שלוש שנים ויותר וכן רישיון עסקי והמלצות. בטרם הזמנת בעל מקצוע מתחום דודי שמש, חשוב שתקבלו הצעת מחיר  אשר מכילה את העבודה, החומרים והאביזרים השונים. חשוב שלא תשכחו לדרוש אחריות במקרה של תיקון חוזר. כמו כן, חשוב שתיידעו את איש המקצוע שאתם מאתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע, כך תקבלו יחס ושירות של וי איי פי. מעבר לכך, בכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים תוכלו לדווח למוקד השירות שלנו שנמצא למענכם 24 שעות ביממה.