מגזין האיגוד
הדברת דירה
אם אתם עומדים להיכנס לבית חדש או סיימתם לשפץ את הבית ואתם מתמודדים עם ...
קרא עוד
הדברת ג'וקים
ג'וקים היא בעיה שכולנו נתקלים בה בימי הקיץ החמים. זה יכול להיות ג'וקים שיוצאים שמגיעים מהביוב או מהגגות .
קרא עוד
הדברת נמלים
הנמלים הם מזיקים אשר מפריעים בשגרת חיי היום.הם מגיעים בכמויות גדולות מגודל קטן ועד גדול וכן מקוננים
קרא עוד
הרחקת יונים
ברוב הבתים הישנים ישנם אנו נתקלים ביונים אשר יושבות על עדן החלון או על המיזוג עושות את צואתן .
קרא עוד
הדברה

נמאס לכם לראות ג'וקים בכל פינה בבית? המעופפים מוציאים אתכם מדעתכם? זה הזמן לעשות הדברה על מנת לפתור את הבעיה. רגע לפני שאתם מחפשים מדביר, חשוב שמצאו מדביר מנוסה ומקצועי אשר משתמש בחומרים איכותיים ולא רעילים ומזיקים לבריאות. וזאת מאחר שבשנים האחרונות אנו שומעים על לא מעט מקרים שמסתיימים במוות, חשוב לבחור בהדברה עם חומרים טבעיים שלא מזיקה לסביבה ולכם ובמחיר סטנדרטי ולא זול מדיי.

 סוגי הדברות

ישנם סוגים שונים של הדברות אשר כוללים: הדברת מזיקי עץ: הדברת פולשים, הדברת פרעושים, הדברת פשפשים וטרמיטים. הדברת זוחלים: מכרסמים, לטאות, יונים. והדברת ג'וקים שהיא ההדברה המובילה ביותר בתחום ההדברות ורוב הבתים עושים אותה. רוב חומרי ההדברה מתאדים במהירות ואינם מזיקים לבריאות כמו בעבר, הם גם אינם כוללים ריח, מה שגורם לנו להמשיך בשגרת חיינו בלי לשים לב שביצענו הדברה. שמחליטים על הזמנת מדביר חשוב לבחור מדביר בעל רישיון לסוג ההדברה שאנו צריכים ועם ניסיון. באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תוכלו למצוא מגוון נרחב של מדברים בהתאם לסוג ההדברה שאתם צריכים.

כמה זמן כוללת ההדברה?

ההדברה לוקחת כמה דקות בהתאם לגודל הדירה ולשטח ההדברה, בטרם ההדברה יש לפנות את המקום המודבר מחפצים, להוציא חיות  מהבית ואף לצאת בעצמנו מהבית. בהדברות של ג'וקים יש לשהות מחוץ לבית כשלוש שעות ואילו בעלי חיים שש שעות. כמו כן, ההדברות אינן כוללות ריח וישנם לא מעט סוגי ההדברות לכן חשוב שתדעו איזה הדברה מתאימה לכם.

כיצד מתבצעת ההדברה בשטח?

חומרי ההדברה מגיעים בצורות שונות. ישנם חומרי הדברה מוצקים בצורת טבליות או פתיתים אשר מפזרים באזור שיש להדביר, ושינם חומרי הדברים נוזליים אשר מגיעים בגזים או אבקות. כל חומר הדברה מותאם לסוג ההדברה שמבצעים בבית.

אצלנו באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של סוגי מדבירים. כל המדבירים נבדקו למענכם על מנת שתקבלו את המדבירים הטובים ביותר שקיימים בשוק. תוכלו לפנות אלינו בכל בעיה או תלונה שיש לכם ואנו נפתור