הדברת נמלים

הדברת נמלים היא הדברה שגרתית בדומה להדברת תיקנים. היא מתבצעת כאשר ישנם קבוצות של נמלים באזורים שונים בבית בין אם זה בחורים בקירות, בארונות המטבח, ארונות חשמל ועוד. הדברת נמלים מתבצעת בבתים פרטיים ובחצרות, והיא כוללת הדברה לנמלים גדולות ושחורות ולנמלים קטנות. ההדברה יכולה להיות רגילה או הדברה ירוקה ללא כימיקלים.

מתי יש צורך בהדברת נמלים?

הדברת נמלים בשונה מהדברת ג'וקים מתבצעת רק כאשר ישנם קבוצות של נמלים באזורים שונים בבית. ישנם שנים בהם לא נראה נמלים וישנם תקופות שבהם יצוצו באופן פתאומי נמלים. ההדברה מתבצעת בחילת עונת האביב בזמן בו הנמלים יוצאות מחוריהן על מנת לחפש מזון. חשוב לדעת שישנם שני סוגי נמלים נמלים קטנות אשר רובנו סובלים מהם, ונמלות גדולות ושחורות שניתן לראות אותן בחצרות אך גם מדי פעם בבתים פרטיים. את ההדברה יש לבצע כאשר הבית או החצר מלאים בלהקות של נמלים. זה יכול להיות בחדרי הבית השונים כגון: חדר המטבח, בתוך ארונות המטבח, בתוך חורים בקיר או אפילו בחדר האמבטיה.

באילו שיטות נעשית הדברת נמלים?

ישנם כמה שיטות להדברת נמלים כאשר השיטה המוכרת ביותר והעדיפה היא הדברה. בעזרת הדברה אשר נעשית ע"י מדביר מקצועי ובעל ניסיון בתחום ההדברה, ניתן לטפל בבעיית הנמלים. המדביר אשר משתמש בחומרים כימיים מגיע עם חומר הדברה אותו הוא מפזר בבית במקומות מסתור שונות בהן מתחבאות הנמלים. המדביר מפזר במהלך ההדברה פיתיונות ג'ל הכוללים חומר כימי שהורג את הנמלה כאשר היא אוכלת אותו, וכך למעשה הוא מחסל קן שלם של נמלים. כמו כן, ישנם פיתיונות דבק שגם בהם משתמש המדביר שברגע שהנמלה אוכלת את הפיתיון היא מתה.

למה חשוב להדביר את הנמלים?

אם אתם רוצים בית אסתטי וללא זוחלים מיותרים שמפריעים לכך ולאיכות חייכם, אתם חייבים הדברה. בעזרת הדברת נמלים תוכלו לקבל בית אסתטי חיצוני וכמובן נקי מכל מיני זוחלים שמפריעים לאיכות חייכם. ההדברה פותרת את הבעיה לחלוטין ומחזיקה מעמד עד 3 שנים, כך שיש לכם שקט מנמלים למשך 3 שנים.