הובלת משרדים

כמעט כל משרד עובר במהלך חייו העתקת מיקום לעיר אחרת או לכתובת חדשה באותה עיר. במהלך המעבר ישנם הרבה חפצים אשר צריכים להגיע למקום יעדם שלמים וללא שריטות מיותרות. הובלת משרדים עוזרת להעביר את החפצים ללא שריטות או שבירות במהלך הדרך עד למקום החדש. הניסיון של אנשי המקצוע והעזרה הרבה שהם מעניקים הופכים את ההובלה לפעולה פחות מלחיצה ויעילה.

למי נועד שירות  הובלת משרדים?

שירות הובלת משרדים נועד למשרדים אשר צריכים לעבור לעיר אחרת או באותו העיר לכתובת אחרת ויש להם הרבה חפצים שאינם יכולים להעבירם לבד. השירות ניתן למשרדי עו"ד, רו"ח, פרסום, תיווך וכל משרד אשר זקוק לעזרה בהעברת חפציו. אנשי ההובלה עוזרים למשרד לארוז את החפצים בקופסאות אותם הם מספקים מבעוד מועד, וכן הם מעמיסים את הארגזים על המשאית ונוסעים איתם למקום יעדם החדש. שאנשי ההובלה מגיעים ליעדם במשרד החדש הם מעלים את החפצים ושמים אותם במשרד, ואם ישנו צורך בהרכבת ארונות או דברים אחרים הם עוזרים להרכיב.

מה חשוב לבדוק בטרם שוכרים חברת הובלות?

בטרם שכירת שירות הובלת משרדים חשוב לשים לב לדברי הבאים:

ניסיון החברה- ניסיון החברה חשוב מאוד. רגע לפני שאתם סוגרים עסקה עם חברת הובלת משרדים רצוי שתבדקו מה הניסיון של החברה בתחום הובלות משרדים, האם החברה יודעת לארוז ולהעביר בצורה טובה את החפצים ללא שריטות או חבלות בדרך, האם החברה מעבירה חפצים חריגים ובעלי משקל כבד וכן ציוד שביר? כל אלה עליכם לברר במהלך השיחה עם חברת ההובלות.

מקצועיות- מקצועיות היא פרמטר חשוב מאוד. חברה לא מקצועית תעשה לכם נזקים ברכוש, נזקים שיעלו לכם כסף רב. לכן חשוב שאנשי ההובלות הם אכן מקצועיים ולא חאפרים כך שההעברה תתבצע ביעילות ובמהירות ללא תקלות מיותרות.

כיסוי ביטוח- חשוב שלפני שאתם חותמים תוודאו שלחברה יש כיסוי ביטוח על מוצרים אשר נפגעים במהלך הנסיעה ונשברים או נשרטים ונחבלים. חשוב שהכיסוי יהיה נרחב לכמה שיותר חפצים. אל תחתמו עם חברת הובלת ללא הבטחה מלאה של כיסוי המוצרים שלכם.

המלצות- חשוב שלחברה יהיו כמה שיותר המלצות חיוביות מצד לקוחות אשר השתמשו בשירותיה. ככל שלחברה יש יותר המלצות חיוביות על טיב ואיכות השירות כך תדעו שהחברה אכן מקצועית ובעל ניסיון בתחום וכדאי לעבוד איתה.