מגזין האיגוד
זגגות
עבודות זגגות הם שם כולל לכל עבודות הזכוכית בהן הזגג חותך ומתקין מחיצות זכוכית לשימושים השונים. זה יכול להיות חיתוכים למראות וזיגוגם אל תוך מסגרות, או לדברים אחרים.
קרא עוד
מראות
מראות הן פריט עיקרי שנמצא בכל בית. הן נמצאות במקלחת, בחדר השינה, במסדרון, בחדר האמבטיה, בארונות וכו'
קרא עוד
מקלחונים זכוכית
ישנם דברים שקשה להתפשר עליהם והם חלק בלתי נפרד מחיינו כמו המקלחונים. מדובר על חוויה רחצה מרגיעה וכייפית שקשה לוותר עליה
קרא עוד
זגגים

השימוש בזכוכית נוצר לפני אלפי שנים כאשר בני האדם למדו לייצר זכוכית, אך כיום לזכוכית יש שימוש נוסף שמוסיף רבות למראה הבית או מבנה מסוים. כך למשל ניתן לשלבו כמראה שקוף או שקוף למחצה כחומר גלם לעיטור זכוכית או כלי הגשה מזכוכית המשדרים יוקרה ואף במקלחונים, חיפויים ואף בקירות.

כיצד בוחרים זגג מקצועי?

עבדותו של הזז מצריכה ממנו ניסיון רב ומקצועיות. באמצעות ידע רב ומקצועיות הוא יכול לבחור בזכוכית המתאימה ולהתאים אותה לחלל הבית. החיתוך המדויק והתקנת הזכוכיות באופן בטוח ואסתטי לעין דורש מיומנות רבה ודיוק, תכונות שלכל זגג מקצועי ניחן בהן. הבעיה היא שלא כל הזגגים ניחנו בתכונות אלו, ולכן ישנם לא מעט זגגים אשר אינם עומדים בדרישות הגבוהות של תחום הזגגות.

בעיה נוספת היא ששירות זגגות אינו נדרש באופן תכוף כמו שירותים אחרים, לכן קשה למצוא המלצות על זגג מקצועי וותיק על מנת לשכור את שירותיו. הפתרון לבעיות אלו הוא הזמנת זגג מאתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע.

באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של זגגים אשר נבחרו בתהליך סינון קפדני ומדויק במיוחד עבורכם. הזגגים שלנו נמצאים בכל רחבי הארץ המרכז ועד הצפון והדרום, כך שכל מה שנותר לכם זה לבדוק את ההמלצות עליהם באתר ולבחור זגג שקרוב לאזור מגוריכם. כך שאם אתם זקוקים לעבודת זגגות תוכלו למצוא אנשי מקצוע שניתן לסמוך עליהם.

למה חשוב לבחור זגג מקצועי עם המלצות?       

בחירת זגג מקצועי עם המלצות היא הכרחית עד מאוד. כמו בחירת כל איש מקצוע אחר, גם בזגגות אנו צריכים איש מקצוע שיודע את עבודתו, שינתן לסמוך עליו ובעל וותק בתחום. אדם מקצועי כזה יעשה את עבודת הזגגות בצורה הטובה ביותר. במיוחד שמדובר על עבודות במקלחונים, חיפויי זכוכית, קירות זכוכית במבנים יוקרתיים ועוד. חשוב שהעבודה תהיה מדויקת ואסתטית לעין, כי מדובר על זכוכית שהולכת להישאר איתנו למשך שנים רבות. על כן, שאתם מחליטים על בחירת זגג מקצועי אל תסמכו על אינטואיציה בקשו מחברים וכן משפחה כמה שיותר המלצות על אנשי מקצוע.

באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של זגגים מקצועיים ומנוסים שישמחו לעמוד לשרותכם.