מגזין האיגוד
מהם עבודות חשמל
החלפת שקעים, הוספת נקודת חשמל בבית, קצרים בחשמל ועוד מצריכות את שירותיו של חשמלאי מוסך אשר יתקן זאת. וזאת מאחר שאנשים
קרא עוד
מהו חשמלאי מוסמך
תקלות חשמל שונות מצריכות התערבות של חשמלאי על מנת לפתור את הבעיה. עם חשמלאי מוסמך אשר מטפל בבעיות החשמל בבית וכן בארון החשמל,
קרא עוד
מה צריך לדעת על חשמלאי
ישנם עבודות חשמל אשר מצריכות התערבות של חשמלאי כמו: קצר בארון חשמל, הוספת נקודות חשמל,בדיקת נקודות חשמל,
קרא עוד
סוגי חשמלאים
תחום החשמל כולל לא מעט סוגי חשמלאים אשר מטפלים בהתאם לרישיון שברשותם בתקלות שונות החל מהתקנת לוחות חשמל, תאורה,
קרא עוד
שעון שבת
אם אתם שומרי שבת או אפילו חילוניים וחשוב לכם לחסוך כסף, לשמור על בטיחות הבית,
קרא עוד
חשמלאים

רוב הבעיות שאנו נתקלים בהם בבית הם בעיות חשמל. מי לא נתקל בחייו בקצר חשמלי כשניסה להפעיל כמה מכשירי חשמל בבת אחת? כמעט כולנו נתקלים בבעיות חשמל בבית בין אם זה לחץ חשמלי של מספר מכשירים, או מכשיר מסוים שמקצר בכל פעם שמדליקים אותו, או אפילו הפסקות חשמל יזומות מחברת החשמל. לעיתים מדובר על בעיות חשמליות יותר מסובכות בהם עלינו להזמין חשמלאי מוסמך אשר יבצע אותן.

אלו פעולות חשמל מבצע חשמאלי?


אם נתקלתם בבעיה של החלפת נורה, או קצר חשמלי בארון החשמל, או שאתם צריכים התקנת נקודות חשמל וחיווט, בבית בין אם חסר לכם או שעברתם לדירה חדשה אתם חייבים להזמין חשמלאי מוסמך על מנת שיבצע פעולות אלו. במקום לשבור את הראש איזה חשמלאי למצוא, ריכזנו עבורכם באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע את החשמלאים במקום אחד. כך שכל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את החשמלאי שקרוב לאזור מגוריכם, לראות המלצות של לקוחות שהשתמשו בשירותיו ולהחליט אם להזמין אותו.

מתי מזמינים חשמלאי?

כאשר ישנם עבודות חשמל בבית כגון: התקנת נקודת חשמל וחיווט, התקנת גופי תאורה, או קצר בארון החשמל יש צורך להזמין חשמלאי. כל חשמלאי מוסמך  נדרש להסמכות מיוחדות לצורך טיפול במתקני מתח גבוה, מערכות חשמל של מתקני תעשייה, טיפול בבעיות עומס והחלפת לוחות חשמל ופקקים, או הוספת פאזות ועוד. חשוב לדרוש מבעל המקצוע תעודת חשמלאי וכן מסמכים שונים, וזאת על מנת להיות בטוחים שלא הגענו למתחזה או שרלטן בתחום. ישנם לא מעט עסקים אשר פועלים בענף שמציעים סל שירותים שונה בהתאם לכ"א שלהם וההתמחותו, לכן חשוב לברר אם העסק מציע מתיחת קווי חשמל וכן עבודות חשמל שונות.

.

כיצד להתנהל נכון מול חשמלאי?

על מנת להתנהל נכון מול חשמלאי כדאי להתמקד בבעיה שיש לכם בבית, במקום להתמצא בסוגי הסמכות שונים. באתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מידע רב על חשמלאים המוסמכים , השירותים שהם מציעים וכן עבודות חשמל שונות. מעבר לכך תוכלו למצוא את מחירון חשמלאים עם טווחי מחירים שונים. אז במקום לבדוק תעודות של חשמלאים מוסמכים, ריכזנו עבורכם את כל החשמלאים המוסמכים וכן המלצות של לקוחות אשר נעזרו בשירותיהם וממליצים עליהם. כמו כן, חשוב לבצע רישום מסודר מראש של כל בעיות החשמל על מנת שתוכלו לפנות במרוכז ולחסוך בעלות הביקור.