חשמלאי רכב

כאשר אנו נתקלים בבעיה מסוימת ברכב אנו ישר לוקחים אותו למוסך מורשה על מנת שיגלו את התקלה ויפתרו אותה בהתאם. אך ישנם מצבים בהם ישנן תקלות שונות בתחום החשמל ברכב שמצריכות חשמלאי רכב. תקלות אלה יכולות להיות: שריפת חיווט, שריפת מחשב הרכב ועוד נזקים רבים שעלולים להשבית לחלוטין את הרכב ולעלות לכם אלפי שקלים.

מהו תפקידו של חשמלאי רכב?

תפקידו של חשמלאי רכב הוא לאתר תקלות חשמל ברכב אשר מתעוררות במהלך השימוש ברכב. החשמלאי מאתר את הבעיה ממנה סובל הרכב ומתקן אותה בהתאם. התקלות יכולות להיות רבות החל מתיקון ושיפוץ אלטרנאטורים, סטרטרים, החלפת פיוזים, חלונות חשמליים, תקלות עשן ועוד. כל תקלה מצריכה תיקון אחר בהתאם לבעיה. תיקון תקלות חשמל ברכב עלולות להיגמר בסכומים גדולים מאוד תלוי בתקלה עצמה ועד כמה היא מורכבת. לכן אם אתם נתקלים בבעיות חשמל ברכב חשוב שתזמינו חשמלאי רכב מקצועי ולא תסתפקו בתיקון במוסך מורשה.

באילו תקלות מטפל חשמלאי רכב?

התקלות השונות שחשמלאי רכב מטפל בהם כוללות מגוון נרחב של תקלות בחשמל הרכב אשר כוללות:

תיקון ושיפוץ אלטרנטורים- שיפוץ אלטרנאטורים לא תקינים והחלפתם. האלטרנאטורים אחראים על טעינת מצבר הרכב וכשיש בהם תקלה היא משפיעה על מערכת החשמל ברכב וגורמת לתקלות ברכב.

סטרטרים- תיקון או שיפוץ של סטרטרים.

החלפת פיוזים-  החלפת פיוז שרוף או תקלת חשמל שעלולה לסכן את בטיחותכם ובטיחות רכבכם.

חלונות חשמליים- תיקון חלונות חשמליים עקב מנוע חלש או שרוף או פיוז או מתג והחלפתו בהתאם.

 תקלות עשן-  תקלות עשן אשר גורמות לבעיה ברכיבים חשמליים ברכב עד  לכדי תקלות עשן חמורות. לכן יש לאתר אותם בהקדם ולטפל בהן.

למה לפנות דווקא לחשמלאי רכב?

מאחר שישנם לא מעט תקלות אשר עלולות לסכן את חייכם והרכב שלכם, חשוב שהרכב שלכם יהיה בידיים מקצועיות של איש מקצוע אשר מבין בתחום חשמל הרכב. עם חשמלאי רכב תוכלו לפתור כל בעיית חשמל ברכבכם ולקבל מכונית תקינה. כל בעיה במערכת החשמל כמו תקלה בסטרטר או פיוז, מתג לא תקינים עלולה להשפיע על בטיחותכם בנהיגה וכן על תפקוד הרכב עצמו.