טכנאי מכונת כביסה

מכונת הכביסה היא מוצר חשמלי חשוב אשר מקל על חיינו מאוד. באמצעות מכונת הכביסה ניתן לכבס כמות גדולה של בגדים, במיוחד שיש ילדים קטנים בבית שמלכלכים את הבגדים בתדירות גבוהה. אך ישנם מקרים בהם מכונת הכביסה לא עומדת בלחץ וישנם תקלות עקב הפעלותיה הרבות עם הזמן. לכן במצב כזה חשוב לקרוא לטכנאי מכונת כביסה שיפתור את הבעיה.

מתי נזדקק לשירותי טכנאי מכונת כביסה?

מאחר שמכונת הכביסה היא בשימוש יום יומי, עם הזמן נגרמת שחיקה עקב השימוש המרובה בה במיוחד שהיש הרבה כביסה של ילדים קטנים. לכן במצבים אלה שאנו לא יכולים להפעיל את המכונה או שהמכונה עושה רעשים מוזרים יש צורך בטכני מכונת כביסה אשר יבדוק אותה ויתקן את התקלה בהתאם. טכנאי מקצועי ובעל ניסיון ידע לתאר את התקלה במהירות רבה ולטפל בה בהקדם. לכן לפני שאתם מזמינים טכנאי מכונת כביסה חשוב לבדוק שאכן לטכנאי יש ניסיון ואם כן כמה שנים, והאם הוא באמת למד או שהוא חאפר שעושה עוד כמה שקלים מהצד.באתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו טכנאי מכונת כביסה מקצועיים ובעלי ניסיון אשר נבחרו בקפידה רבה בטרם הוכנסו לאתר. כמו כן תוכלו למצוא חוות דעת של לקוחות לגבי שירותם, קראו כמה שיותר חוות דעת עברו על הכרטיס והחליטו איזה טכנאי מתאים לכם.

תקלות במכונת כביסה שמצריכות טכנאי

ישנם תקלות שונות אשר מצריכות באופן דחוף טכנאי מכונת כביסה, תקלות אלו כוללות:

סתימה במשאבה או בצינורות- במצב זה יש צורך להזמין טכנאי על מנת שיפתח את הסתימה כדי שמכונת הכביסה תוכל לעבוד בצורה תקינה. ברוב מקרים מדובר על העלות ביקור מאחר שאין צורך להחליף חלק כלשהו.

משאבה מקולקלת- במצב של משאבה מקולקלת יש צורך להחליף את המשאבה למשאבה חדשה בהתאם לסוג המכונה.

גוף חימום מקולקל- יש להחליף את הגוף החימום בגוף חימום חדש במצב זה עלות התיקון נע בין 12-140 שקלים ויש להוסיף את עלות הביקור.

בולמי זעזועים לא תקינים- בעיה בבולמי זעזועים עלולים לגרום למכונת הכביסה לא לעבוד בצורה תקינה על כן יש החליפם בחדשים.