טכנאי מקררים

המקרר נוזל? לא מקרר? עושה רעשים? לא מגיב? אם אחת מהפעולות הללו התרחשה אצלך אתה חייב להזמין טכנאי מקררים. טכנאי מקררים יבדוק ויאתר את הבעיה ויטפל בה בהתאם לנדרש.

מה תפקידו של טכנאי מקררים?

תפקידו של טכנאי מקררים הוא לאתר בעיות במקרר ולתקן אותם בהתאם. בעיות במקרר יכולות להיות בעיות קטנות ופשטות שניתן לפתור באמצעות חלקי חילוף שונים או בעיות מורכבות וקשות שבהם יש צורך בתיקון גדול או החלפה של המקרר למקרר חגש. על מנת לוודא אם המקרר צריך תיקון או שאינו זקוק לתיקון כי שבק חיים יש צורך להזמין שירותי ביקור טכנאי מקררים. טכנאי המקררים יגבה מכם דמי ביקור על כל הגעה, אך במידה וניתן לתקן את הבעיה הוא יגבה יותר כסף, במצב שלא ניתן לפתור את הבעיה הוא יגבה רק מחיר דמי ביקור.

באילו תקלות מטפל טכנאי מקררים?

ישנם מקרים בהם אתה חייב שירות של טכנאי מקררים. במצבים אלו מדובר על תפקוד לא תקין של המקרר, אשר בסופו של דבר לא מקרר כפי שהוא אמור לקרר. מצבים אלו כוללים:

הצטברות קרח במקרר או תא ההקפאה- הצטברות קרח במקרר או בתא ההקפאה, הוא מצב בו למקרר קשה לפעול ולקרר את המוצרים המאוכסנים בו . במצב זה מדובר על בעיה של מנגנון ההפשרה של המקרר או ויסות הטמפרטורה שיש לתקן.

דליפה או איבוד גז- במצב חוסר גז המקרר אינו מקרר כלל, ואילו במצב של דליפה מהירה או איטית של גז המקרר אינו עובד בצורה תקינה.

נזילת מים-  נזילת מים אשר נגמרת כתוצאה מסתימה בצינור שמוביל למגש האידוי מאחורי המקרר, עלולה להשפיעה על פעילות המקרר. במקרה זה יש לפתוח את הסתימה על מנת שהמקרר יעבוד תקין. ישנם מקרים בהם הנזילה יותר רצינית ואז היא מחייבת תיקון של ממש.

גומייה שחוקה- גומיות המקרר נשחקות עקב השימוש התדיר במקרר , במקרה זה הדלתות אינן נסגרות עד הסוף ואטומות כפי שהן אמורות להיות ומצב זה גורם לבריחת קור מהמקרר.

מקרר לא עובד- במצב בו המקרר לא עובד עקב הפסקת חשמל אשר גורמת לקצר ולחלקים מסוימים להישרף ועוד, יש צורך בטכנאי מקררים.

מקרר שלא מפסיק לעבוד- במצב שבו המקרר עם תרמוסטט פגום המקרר עובד ללא הפסקה ויש להזמין טכנאי שיחליף את התרמוסטט הפגום.