מוסך מורשה

מוסך מורשה אשר מנוהל באמצעות יבואן רשמי ומפוקח באמצעות משרד התחברה הוא המוסך שאתה צריך בעת תקלה באחד מחלקי הרכב שלך. במוסך מורשה של יבואן רשמי תמצא מגוון חלקי חילוף מקוריים חדשים ומשומשים, שירות אדיב ונעים וכמובן עמידה בכללים המחמירים ביותר תחת פיקוח של משרד התחברה.

מתי יש צורך במוסך מורשה?

הצורך במוסך מורשה קיים כאשר אנו נתקלים בבעיה במכונית שלנו שאיננו יכולים לתקנה לבד. במוסך מאתרים את התקלה ומטפלים בה מיד על מנת שהרכב יחזור לעבוד כרגיל. המכונאים המקצועיים של המוסך מאתרים את הבעיה הודות לציוד המשוכלל הקיים במוסך ומטפלים בהתאם לכך ביעילות רבה.

מה ההבדל בין מוסך מורשה לבין מוסך לא מורשה?

במוסך מורשה תמצא את מיטב המכונאי המוסמכים בתחום הרכב, מדובר על מכונאים אשר עברו הכשרות מקצועיות על מנת לטפל בכל סוגי הרכבים. לימודי ההכשרות שלמדו המכונאים הקנו להם תעודת מקצוע מטעם משרד התחבורה על מנת לעבוד בכל סוגי הרכבים. המכונאים מעבר ללימודים עוברים השתלמויות שונות על מנת לרכוש עוד ידע בתחום הרכבים. מעבר לכך, מדובר על מכונאים אשר עובדים בתנאי פיקוח מחמירים ביותר של משרד התחבורה ופועלים בהתאם. במוסכים מורשים לא תמצאו חלקי חילוף מזויפים במחירים מוזלים, אלא חלקי חילוף מקוריים חדשים ומשומשים כאחד.

היתרונות של מוסך מורשה

במוסך מורשה תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

חלקי חילוף מקוריים- במוסך תוכלו לבחור בין חלקי חילוף משומשים יד 2 או חלקי חילוף חדשים בהתאם לרכבכם ובהתאם לתקציב האישי שלכם.

פיקוח הדוק ונוקשה- במוסך מורשה תמצאו ככלים ונהלים מחמירים של משרד התחבורה שעל המוסך לעמוד בהם.

חומרים נלווים- במוסך תמצאו חומרים שונים מעבר לחלקי חילוף אשר כוללים: שמנים, חומרי ניקוי ועוד אשר כולם מיוצרים ומותאמים לרכבים השונים.

מכונאים מקצועיים- במוסך מורשה תמצאו מכונאים אשר עברו לימודי הכשרה על מנת להיות מכונאים וכן השתלמויות ושנות בתחום. כך שכל המכונאים במוסך מתעדכנים בכל החידושים האחרונים ברכבים והדגמים החדשים.

ציוד חדיש ומשוכלל- במוסך מורשה תמצאו מחשבי דיאגנוזה שיאבחנו באופן מקצועי את הרכב שלכם ויאתרו את התקלה בקלות רבה.