מגזין האיגוד
מוסך מורשה.
אם אתה רוצה מוסמך ברמה גבוהה שמנוהל ע"י היבואן הרשמי ומפוקח ע"י משרד התחבורה ונותן לך שירות ומענה במצבים בהם אתה חסר עונים,
קרא עוד
חשמל רכב
מוסכי רכב מעניקים לכם טיפול בגוף הרכב ובמנועו אך ישנם מקרים בהם ישנם הוצאות חשמל שונות אשר מצריכות חשמלאי רכב מקצועי שיטפל בבעיה. מקרים אלו כוללים בין היתר
קרא עוד
מיזוג אוויר לרכב
מערכת המיזוג ברכב היא מערכת חשובה מאוד. היא עוזרת לנו בימי הקיץ החמים להתקרר ובימי החורף הקרים להתחמם. השימוש במערכת זאת גורם עם הזמן לתקלות שונות במיזוג האוויר לרכב אשר מצריכות התערבות של איש מקצוע.
קרא עוד
מוסכים

מי מאיתנו לא נתקל בסיטואציה הבאה, אתם נוסעים לעבודה או אפילו לאירוע שאתם מוזמנים, מתניעים את הרכב ויוצאים לדרך. בדרך אתם מרגישים שהאוטו לא סוחב ואתם נתקעים באמצע שום מקום, מצלצלים לקרוב משפחה שיבוא לעזור אך לא תמיד הוא זמין לעזור לכם. בלית ברירה אתם מתקשרים למוסך שיבוא לחלץ אתכם כך שאתם לא יודעים איזה מוסכניק יגיע אליכם.

כל בעל רכב יודע, שהמוסך הוא חלק משגרת חייו. לכן חשוב שתמצאו את אנשי המוסך שלך במקום אחד במקום לחפש בכמה מקומות.

 

מוסכים זה חלק מהחיים

 

אחזקת רכב דורשת תחזוק קבוע שכולל טסט וכן בדיקות נוספות במהלך השנה. כולנו יודעים שלמצוא מוסכניק מקצועי שעושה עבודה טובה ולא יקרה זוהי משימה לא פשוטה. לכן על מנת למצוא מוסכניק מקצועי, הגון ואדיב במחיר לא יקר, חשוב לקבל כמה שיותר המלצות מחברים, משפחה, שכנים ועוד. עם האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע, תמצא את מיטב המוסכניקים ושאר בעלי מקצוע במקום אחד. כל בעלי המקצוע שלנו עברו בדיקות ומבחנים קפדנים, כולם מחזיקים בתעודות ובהסמכה כפי שמקובל בחוק. אז בפעם הבאה שהמנוע עושה לכם בעיות ושובק חיים, היכנסו לאיגוד הישראלי לבעלי מקצוע ומצאו את המוסכניק שלכם. לצד כל מוסכניק תוכלו למצוא ציון שנתנו לו הגולשים על עבודתו בפועל וכן המלצות. דבר זה יקל עליכם מאוד בעת החיפושים אחר המוסכניק שלך.

 

למה לבחור באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע?

 

עם האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תוכלו לאתר בקלות רבה מוסכניק קרוב לאזור מגוריכם. במקום לקחת סיכון ולחפש בגוגל מוסכניקים שאתם לא יודעים איך הם עובדים, כל מה שאתם צריכים זה פשוט מאוד להיכנס לאתר לחפש בקטגוריית מוסכים ולראות את כל המוסכניקים שקרובים אליכם. מעבר לכך, תוכלו לראות את הדירוג של אנשי המקצוע, למצוא המלצות ולפי כל אלה להחליט איזה מוסכניק מתאים לצרכים שלכם. כמו כן, באתר תמצאו את מיטב המוסכניקים המקצועיים והותיקים ביותר, תוכלו לקחת כמה הצעות מחיר ולבסוף להחליט לאיזה מוסכניק אתם יותר מתחברים. כל המוסכניקים המופיעים באתר הם בעלי מקצוע סופר איכותיים שמהם תקבלו שירות מקצועי ואישי ויחס אדיב. אצלנו אנשי המקצוע עוברים מיונים קפדניים על מנת להיכנס לקטגוריית בעלי מקצוע.