מגזין האיגוד
פורץ
אם הביטוי פורץ מעוררת בכם מצב של שליליות ועבריינות כדאי שתחשבו שוב. בעבר פורץ קיבל משמעות של שליליות אך כיום פורץ הוא בעל מקצוע.
קרא עוד
צילינדרים לדלת
ישנם לא מעט סיבות אשר מצריכות החלפת צילינדרים, זה יכול להיות אובדן או גניבת מפתח הבית, שיחקה של הנים ועוד. במקרים אלו אנו חייבים להחליף את הצילינדר
קרא עוד
מנעולן רכב
מנעולן רכב הוא איש מקצוע אשר עוזר לנו בעת מצוקה שאנו נתקעים עם צרור מפתחות בתוך הרכב. המנעולן פורץ לרכב ללא שבירת החלונות ופותח את דלת הרכב תוך דקות אחדות.
קרא עוד
מנעולן

ננעלתם מחוץ לבית? סגרתם את דלת הרכב שהמפתח בתוכו? אל דאגה עם מנעולן מקצועי ניתן לפרוץ בשניות את הנעילה מבלי לגרום נזק לרכוש. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט מאוד להיכנס לקטגוריית מנעולנים ולבחור את המנעולן שבאזור מגוריכם.

מהם שירותי מנועלן?

מעבר לפריצת דירה או רכב מנועלן מבצע פעולות נוספות אשר כוללות:

שכפול מפתחות- תוכלו לשכפל את מפתח הבית או העסק אצל מנועלן מקצועי בתוך שניות ספורות.

התקנת והשכרת כספות- עם מנועלן מקצועי תוכלו לבחור כספת ולהתקין אותה ואף במידת הצורך לפרוץ אותה. מעבר לכך, תוכלו להתקין כספת זמנית או להשכיר אחת כזאת לתקופה מסוימת.

פריצת כספות- בכל מקרה בו תרצו לפרוץ כספת תוכלו להיעזר בשירותי מנעולן אשר עבר הכשרה מיוחדת לפריצת כספות ומסוגל לעשות זאת.

התקנת ותיקון מנעולים- מנעולן מקצועי יכול לעזור לכם עם התקנת ותיקון כל סוגי המנעולים לבית, לעסק, לרכב, לדלתות כבדות ועוד.

ייעוץ באבטחת חפצים יקרים- עם ייעוץ של מנועלן כמומחה אבטחה תוכלו לאבטח חפצים יקרי ערך באופן בטיחותי ביותר אשר כוללים בין היתר" מסמכים, תכשיטים, כלי נשק ועוד.

כיצד נבחר את המנועלן הנכון לנו?

על מנת לבחור מנעולן שמתאים לנו חשוב לקבל כמה שיותר המלצות והצלחות בשטח. כמו כן לשאול את המנעולן על ניסיונו, הכשרתו, שמות של לקוחות מרוצים, לראות מסמכים רשמיים כולל רישיון ועוד. מעבר לכך, באתרנו תוכלו למצוא דירוג של מנעולנים וכן המלצות של גולשים אשר נעזרו בשירותי המנעולן. כל דירוג והמלצה יעזרו לכם להגיע להחלטה הנכונה בעת בחירת מנעולן. עוד תכונות חשובות בעת בחירת מנעולן זה אמינות והגינות. אחרי הכל מדובר באדם שאתם מכניסים לביתכם, רכבכם ורכושכם. האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע בחרה עבורכם את מיטב המנעולנים האמינים והאדיבים ביותר אשר עברו מיונים קפדניים וקשים ביותר על מנת להיכנס לאתרנו. אצלנו תמצאו מנעולנים איכותיים ביותר, בעלי רמה גבוהה ביותר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות וניתן לסמוך עליהם.