מגזין האיגוד
כל מה שצריך לדעת על מעקות
מעקות הן חלק בלתי נפרד מחיינו, הן נמצאים בחדרי מדרגות לעיתים בתוך בתים עם מדרגות בתוך הבית ואף במקומות ציבוריים. המעקות נועדו להגן עלינו בבטחה שאנו יורדים במדרגות בין אם זה בביתנו או במקומות ציבוריים
קרא עוד
עבודת מסגר
שמדברים על עבודות מסגרות מדברים למעשה על מגוון שירותי מסגרות אשר ניתנים תחת קורת גג אחת וכוללים: שערים, גדרות, מעקות, מדרגות וסורגים. עבודות המסגרות מאפשרות לבנות בהתאמה אישית כל אחד מהמוצרים
קרא עוד
מסגרות

מסגרות הוא שירות חשוב שכל אדם צריך במהלך חייו בין אם הוא גר בדירה משלו או בשכירות, אך החשיבות המרובה שלה היא בעיקר שמדובר על זאטוטים קטנים בבית שזוחלים ויש חשש שיפלו שהם ליד חלון ללא סורגים. ע"י סורגים בבית ניתן להגן מפני פריצות וגניבות וכן מפני נפילות של הפעוטים השובבים בבית.

מה חשיבות של סורגים בבית?

להתקנת סורגים חשיבות רבה. במיוחד בעידן שבו הפריצות לבתים הולכת וגדלה, סורגים הם דרך מצוינת למנוע פריצות. מעבר לכך, כל אדם צעיר שזה עתה הקים משפחה, יודע עד כמה סורגים מבטיחים שקט נפשי לזאטוטים הקטנים שזוחלים בבית ולא ממש מבינים מה זה חלון ללא סורג. הסורג מונע מהזאטוט ליפול למטה גם שהוא משתולל ומתרוצץ קרוב לחלון. הרכבת הסורגים מצריכה איש מקצוע , מקצועי ואמין אשר יתקין לנו את הסורגים. לכן חשוב לקבל כמה שיותר המלצות, חוות דעת מחברים, משפחה, שכנים ועוד על מנת לבחור את המסגר המתאים לנו.

איך מוצאים מסגר מקצועי ואמין?

על מנת למצוא מסגר מקצועי ואמין חשוב לקחת מחברים, שכנים, משפחה שמות של מסגרים אשר עבדו איתם וביצעו עבודה טובה לשביעות רצונם. אך ישנה עוד דרך מעבר להמלצות חברים, משפחה, שכנים ועוד. הדרך הזאת היא פשוטה ביותר, פשוט להיכנס לקטגוריית מסגרות באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע ולראות דירוגים והמלצות של גולשים אשר היו מרוצים מהשירות. מעבר בין בעל מקצוע לבעל מקצוע באזור יעזור לנו להחליט איזה בעל מקצוע אנו רוצים להזמין. כמובן שתוכלו לקחת מהאתר כמה אנשי מקצוע, לבקש הצעות מחיר ולפי השיחה להחליט וההצעה שנתן לכם להחליט האם הוא האדם שאתם צריכים כבעל מקצוע.

מסגרים באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע

נכנסתם לקטגוריית מסגרים באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע ומצאתם כמה מסגרים באזור מגוריכם, עכשיו כל מה שנותר לכם זה להתרשם מהם דרך שיחת טלפון קצרה ואף לקבל הצעת מחיר. באתר איגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של מסגרים מהימנים ומקצועיים בתחום המסגרות אשר עברו בחינות מקיפות ונמצאו ראויים להיכנס לאתר. ככה שאתם יכולים להיות רגועים שאתה בידיים טובות ולא הגעתם לנוכלים ורמאים. מעבר לכך, יש לכם את המוקד שלנו אשר זמין עבורכם במשך 24 שעות ביממה, כך שאם נתקלתם בשאלה או שאתם רוצים לדווח על מסגר שאתם לא מרוצים מעבודתו אנו כאן לשירותכם.