מגזין האיגוד
עבודות נגרים
בודות נגרות הם שם כללי למוצרים אשר נבנים מעץ. עבודות העץ השונות דורשות תכנון, חיתוך ודיוק רב בעת בניית המטבח, המזנון, הריהוט, השולחן, הכיסאות וכו'.
קרא עוד
תיקוני נגרות
תיקוני נגרות הם כל התיקונים הקטנים שעושה הנגר על מנת להציל את המטבח הקיים ולהימנע מהוצאות כספיות גדולות בהחלפת מטבח.
קרא עוד
נגר מטבחים
אם אתם חולמים על מטבח שכולו מעץ בהתאמה אישית אתם חייבים נגר מטבחים שיבנה עבורכם את מטבח חלומותיכם
קרא עוד
נגרים

אם אתה צריכים להחליף דלתות במטבח, להתקין ארון חדש או להוסיף מדפים ייחודיים תוכלו למצוא באיגוד הישראלי לבעלי מקצוע מגוון נרחב של נגרים, אשר יתנו לכם פתרונות פרקטיים ומתאימים בהתאמה אישית. מאחר שהעץ הוא אחד מחומרי הגלם המובילים בבתים וכן במבנים ציבוריים שונים, חשוב להשקיע בו על מנת שנהנה ממנו  לאורך שנים רבות.

למה דווקא להשתמש בעץ?

השימוש בחומר גלם העץ הוא שימוש  אשר כולל לא מעט יתרונות. ראשית מדובר על חומר זמין לעבודה, עמיד ומבדד, בעל מראה טבעי היוצר אווירה כפרית חמימה ונעימה. מדובר על חומר גלם אשר אלפי שנים הוא המוביל ביותר בתחום הנגרות.הוא מגיע במגוון נרחב סל סוגי עץ, וניתן לעשות איתו מגוון סגנונות שונים. מעבר לכך, העץ הוא חומר שנשאר לאורך שנים רבות על כן חשוב לבחור סוג עץ שיתאים לצרכים האישיים שלכם.

מה חשוב לשים לב בעת בחירת נגר מקצועי?

על מנת לבחור נגר מקצועי חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

המלצות- אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת נגר מקצועי הוא המלצות של חברים, בני משפחה וכן שכנים אשר ביצעו עבודות נגרות והיות מרוצים משירות הנגר. מידע זה ייתן לכם מידע לגבי איכות הגימור, טיב השירות, לוחות זמנים שהנגר עומד או לא, בקשות שונות של הלקוח שהנגר מתייחס ועוד.

מחיר- חשוב שתקבלו כמה שיותר הצעות מחיר ותשוו ביניהם בטרם תחליטו על בחירת נגר לעבודה.

זמינות- חשוב שהנגר שאתם בוחרים יהיה זמין לכם בכל בעיה או שאלה שאתם רוצים עליה מענה מהיר.

תיק עבודות- חשוב לבדוק את תיק העבודות של הנגר, עבודות מצולמות או מהשטח של חברים או שכנים. אם אתם מגיעים לנגריה תוכלו להתרשם משלבי הכנת העבודה הראשונית והקפדה על גימורים שונים.

כיצד בוחרים נגר מקצועי?

על מנת לבחור נגר מקצועי ואמין חשוב שתיכנסו לאיגוד הישראלי לבעלי מקצוע ותעברו על המלצות של לקוחות. ככל שתקראו יותר המלצות כך תוכלו לבחור את הנגר שיתאים לעבודות בביתכם. חשוב לבחור נגר מקצועי, אמין ובעל וותק מכיוון שעבודת הנגרות מלווה אותנו לאורך שנים רבות ובחירה שגויה או התפשרות על עבודה תשאיר אותנו עם תוצאות עגומות לאורך שנים. לכן על מנת להבטיח בחירת נגר מקצועי, מדויק ואמין מומלץ לכם להיעזר באתר האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע. אצלנו תמצאו את מיטב הנגרים המקצועיים ואדיבים ביותר אשר עברו בדיקות קפדניות כולל אישורים הדרושים על מנת להיכנס לאתרנו