נגר מתמחים

אם אתם רוצים מטבח בעיצוב כפרי או בעיצוב מודרני אתם חייבים להיעזר בשירותי נגר מטבחים. נגר מטבחים יבנה לכם את המטבח על פי העדפתכם האישית, כך שהוא שתקבלו מטבח בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

מתי נזדקק לשירותי נגר מטבחים?

שירות נגר מטבחים הוא שירות אשר ניתן לכל לקוח שרוצה להזמין מטבח בהתאם לצרכים האישים שלו, או מטבח בסגנון מסוים. מהרגע שהלקוח הזמין את המטבח שהוא רוצה, נגר המטבחים מתחיל לעבוד. ניתן להזמין מטבח חדש לבית חדש שזה אתה עברנו אליו, או לשדרג את המטבח הקיים למטבח חדיש יותר. בכל אחד מהמקרים יש צורך בנגר מטבחים שיתאים לנו את המטבח שאנו רוצים ויבנה לנו את המטבח.

מה תפקידו של נגר מטבחים?

תפקידו של נגר מטבחים הוא לבנות מטבחים חדשים ולשפץ מטבחים ישנים. הנגר אחראי לעיצוב המטבח, הסגנון של המטבח, לחומרים שממנו הוא בונה את מטבח בין אם זה עץ מלא או שילוב של כמה עצים או אולי מחומר אחר ועוד. על מנת שהנגר יתחיל לעבוד על המטבח שלנו הוא חייב לדעת איזה מטבח אנו רוצים ומה הצרכים שלנו מהמטבח. אם מדובר על מטבח לבית בסגנון ששוררת בו אווירה חמימה וביתית, והצרכים של בעל הבית הוא מטבח שיהיה ניתן להכין בו אוכל וכן לאכול בו עם בני המשפחה, אז יותאם מטבח כזה, אך אם המטבח הוא לבית מלון הוא יהיה גדול יותר מאשר בית רגיל, מכיוון שמדובר על כמות גדולה של אנשים אשר עובדים בו במהלך היום ומאכלים עשרות אנשים.

האם עדיף לנו להזין מטבח מנגר מטבחים או מחברת מטבחים?

רגע לפני שאתם מחליטים על הזמנת מטבח חדש, חשוב שתדעו את ההבדלים בין נגר מטבחים לבין חברת מטבחים. נגר מטבחים הוא נגר אשר קשור לצרכינו האישיים וניתן לתכנן איתו את מטבח החלומות שלכם בכל שלב ושלב, נגר מטבחים יתאים לכם מטבח ייחודי בהתאם לצרכים האישיים שלכם ושלא תראו במקום אחר, הנגר ייתן לכם אחריות מלאה על המטבח לכמה שנים טובות, ותוכלו להתאים את המטבח באופן מדויק לבית שלכם. לעומת זאת, םע חברת מטבחים לא תקבלו מטבח ייחודי בהתאמה אישית, החברה פחות תהיה קשובה לצרכים האישיים שלכם, ולא תוכלו לתכנן את המטבח בכל שלב ושלב מכיוון שנגר המטבחים של החברה כבר בנה אותו מבעוד מועד.