מגזין האיגוד
ניקוי בתים
אם אין לכם כח לנקות את הבית או שכרתם דירה ואתה מעוניינים להיכנס להתגורר בה או להשיב לבעל הבית את המפתחות בסיום השכירות
קרא עוד
ניקיון משרדים
משרדים הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. אנו מעבירים בהם את מחצית היום שלנו ונמצאים שם מדי יום
קרא עוד
אחזקת מבנים
אם אתם דיירים בבית מגורים משותף, במשרד או מפעל גדול, בטח נתקלתם לא פעם בבעיית אחזקת מבנים
קרא עוד
פוליש
פוליש היא פעולת ניקיון אינטנסיבית לניקוי הרצפות. פעולת הפוליש מתבצעת לרוב ע"י חברת ניקיון מקצועית והיא נעשית לכל סוגי המרצפות.
קרא עוד
ניקיון

ניקוי והברקת רצפות היא פעולה שכיחה בבתים רבים ובמקומות ציבוריים אשר מכילים משטחים נרחבים. על מנת לקבל ניקיון יסודי ומושלם יש צורך להיעזר בשירותי פוליש וניקיון שמציעים אנשי המקצוע. בחברות ניקיון אלו תמצאו סל נרחב של שירותים אשר מציע ניקיון בסיסי לדירות, פרטים פרטיים, משרדים ומפעלים וכן חידוש רצפות באמצעות ציוד לפוליש, הברקה קריסטלית, וקס ועוד. באיגוד הישראלי לבעלי המקצוע תמצאו מגוון נרחב של שירותי ניקוי אשר כוללים ניקוי בתים, משרדים, מבנים וכן פוליש. אז מקום לשכור מנקה פרטי ולשלם לו פר שעה כולל דיווח לביטוח לאומי זה הזמן לפנות לחברת ניקיון שתספק לכם את כל שירותי הניקיון שאתה צריכים.

 שירותי פוליש מקצועי- השירות שאתה צריך

שירותי פוליש מקצועיים הם שירותי אשר מתבססים על רעיון אחד פשוט, מאחר שהרצפה מתלכלכת מאשר שאר החללים בבית, יש לבצע ניקיון פוליש מקצועי עד להברקת הרצפות. ניקוי זה מתבסס על מגוון נרחב של חומרי ניקוי, אשר בין היתר גורמים בסופו של דבר לרצפות שלכם להבריק מניקיון. החומרים כוללים הברקה בסוגי שונים של חומרים החל מהברקת קריסטל, וקס ועוד. החברה מגיעה עם החומרים, מנקה את הרצפות ושומרת על מראה מלוטש. עבודת הפוליש מתבצעת ע"י אנשי מקצוע מנוסים בתחום הניקיון, כך שבמהלך הניקיון אם מתעוררים שאלות תוכלו לשאול את המנקים לגבי החומרים שהם משתמשים בהם ושיטות העבודה, וכך תוכל על הדרך ללמוד שיטה חדשה לניקיון הבית.

סוגי פוליש וניקיון

ישנם לא מעט סוגי פוליש וניקיון בהתאם לניקיון שאנו זקוקים לו. הסוגים העיקריים והשכיחים של פוליש וניקיון לבית כוללים: פוליש שיש, פוליש וקס, פוליש יהלום, פוליש גרניט פורצלן ועוד. חשוב לשמור על הניקיון גם אחרי שמבצעים פוליש על מנת שנוכל ליהנות מאורח חיים בריא וטוב. אורח  החיים מושפע רבות מהסביבה בה אנו חיים, על כן, אם נאמץ הרגלי ניקיון נכונים נהנה מסביבה נקייה ונהיה שלווים ומאושרים יותר. לכן שאתם מחליטים לנקות את הבית חשוב לנקותו בצורה הטובה ביותר, עם חברת שירותי פוליש וניקיון נקבל בית נקי עם ריח נעים שיאפשר לנו לנהל אורח חיים איכותי לנו ולבני משפחתנו.

איך תבחר חברה ניקיון מקצועית?

על מנת לבחור חברת ניקיון מקצועית שמבצעת מגוון נרחב של שירותי ניקיון, חשוב שתבדקו כמה שיותר חברות ניקיון ותראו אם הם אמינות, ואם האם משתמשים במגוון חומרי ניקוי חדישים ואיכותיים. באתר האיגוד הישראלי לבעלי המקצוע תמצאו מגוון נרחב של אנשי ניקיון במגוון שירותי שונים אשר כוללים ניקוי בפוליש, וקס, ניקוי משרדים, אחזקת מבנים ועוד. אנשי הניקיון נמצאים בכל רחבי הארץ והם זמינים עבורכם במהלך כל שעות היום. כמו כן, תוכלו לעבור על ההמלצות של הגולשים אשר נעזרו בשירותים אלו ולקבל קצת מידע לגבי החברה שאתם רוצים לבחור. בכל בעיה שאתם נתקלים תוכלו לדווח באתר ואנו נדאג לטפל בה בהקדם האפשרי.