ניקיון משרדים

אין כמעט משרד אחד שלא משתמש בשירות ניקיון משרדים. מאחר שאנו מבלים את מרבית יומנו בעבודה, חשוב שהמשרד שבו אנו עובדים יהיה נקי ומסודר גם על מנת שנוכל לעבוד באווירה טובה ללא לכלוך וגם על מנת שהלקוחות של העסק יראו משרד נקי ורציני שאכן חשוב לו האסתטיות שלו לא פחות מהמוצרים או השירותים שהוא מוכר.

לשם מה אנו צריכים חברת ניקיון משרדים?

משרדים רבים עובדים שעות מרובות במשרד מה שמחייב לשמור על ניקיון גם כאשר לא מנקים אותו. עם חברת ניקיון משרדים אתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך בעבודה שלכם, בזמן שנציג מטעם החברה יגיע אליכם וינקה את משרדכם. שירותי ניקיון משרדים הוא שירותים מקצועיים ביותר למשרדים קטנים, בינוניים וגדולים שלא מספיקים להתפנות לנקות את המשרד עקב העבודה. באמצעות איש מקצוע מטעם החברה אשר מגיע עם חומרי ניקוי הטובים ביותר בתחום הניקיון ומכונות חדישות לניקוי ניתן לנקות באופן יסודי ולעומק את המשרד שלכם, גם בפינות שאינם מגיעים אליהם ביום יום. מדובר על תשלום קבוע  מדי חודש לחברת הניקיון ובשעות שנוח לכם, זה יכול להיות בצהריים או בשעות לאחר העבודה שאין אף אחד במשרד.

למי מתאים שירות ניקיון משרדים?

שירות ניקיון משרדים מתאים לכל סוגי המשרדים שאין להם זמן לנקות לבד את המשרד או שהם רוצים ניקוי מקצועי ויסודי של המשרד. כמו כן, ניקיון משרדים גם מתאים לכל מי שאוהב ניקיון בצורה מקצועית ובאופן אובססיבי.

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים?

שירותי הניקיון כוללים מגוון פעולות שונות שהמשרד זקוק להם מדי שבוע. הניקיון כולל חדרי שירותים, מילוי מוצרי טואלטיקה, ניקוי מטבח המשרד, פינוי צלחות וכוסות והדחתם במדיח כלים, ניקוי מקרר, ניקוי מיקרוגל, שטיפת הרצפות וטאטוא קבוע בטרם השטיפה, ניקוי טוסטרים ועוד. מעבר לכך, השירות כולל הסרת אבק מריהוט המשרד בין אם זה שולחנות העובדים, טלפונים, מדפים, דלתות, משקופים, שאיבת אבק, ניגוב פקטים, פינוי אשפה, החלפת שקיות האשפה, פינוי פסולת נייר לאחר גריסה, ניקיון חלונות המשרד, ניקוי מכשירי חשמל ועוד. השימוש בניקוי המשרד מתבצע באמצעות חומרי ניקוי איכותיים ביותר ובשילוב מכונות ניקוי חדישות ומתקדמות.