עבודות אלומיניום

כל מי שמכיר את תחום הבנייה הביתית יודע שעבודות אלומיניום הן חלק בלתי נפרד מתחום הבנייה הביתית. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט עבודות אלומיניום. הסיבה לעבודות האלומיניום היא שילוב יוצא דופן של תכונות ייחודיות אשר מועילות לבנייה הביתית ואף יוצרות חן ונשארות לאורך זמן רב. מעבר לכך, העבודות זמינות אף לעסקים קטנים, משרדים, ומפעלים אשר מעוניינים בתריסים ובדלתות מבודדות וחזקות.

מהם עבודות אלומיניום?

עבודות האלומיניום הן עבודות שמתבצעות בעת שיפוץ הבית והן כוללות חלונות, תריסים, דלתות ועד חיפויים בקירות. מדובר על חומר שנותן מראה מיוחד ויפה ואינו יקר ונגיש לכל אחד. באלומיניום ניתן להשתמש אף בעיצוב מרפסות וחללים פתוחים מלחוץ לבית כמו פרגולות המשמשות להצלה נגד השמש הקופחת. פרגולות מאלומיניום אינן מבלות ועמידות לאורך זמן, כך שניתן להשתמש בהן לאורך כל השנה.

היתרונות של עבודות אלומיניום

מאחר שהאלומיניום הוא חומר בעל שילוב ייחודי של תכונות  שלא נמצא בחומרים אחרים. ניתן ליהנות ממגוון יתרונותיו הרבים אשר כוללים:

חומר קל ונוח לעבודה- חומר האלומיניום הינו חומר שקל ונוח לעבוד לעבד אותו למוצרים שונים הודות משקלו הקל יחסית.

אינו מחליד- האלומיניום אינו מחליד ועל כן הוא מחזיק לאורך זמן רב. מעבר לכך, ניתן לייצר איתו מוצרים שונים כגון: תריסים, פרגולות, דלתות ועוד.

כושר בידוד גבוה- לאלומיניום יש כושר בידוד גבוה ועל כן ניתן לנצל זאת לטובת עבודות שונות אשר מספקות לנו בידוד מפני רטיבות, קור, חום, רוחות ועוד. כך למשל השימוש בפרגולות נותן לנו את רמת הבידוד הגבוהה ביותר לאורך כל השנה. דוגמא נוספת היא תריסים עם אלומיניום אשר מונעים רעשים חיצוניים, חדירת קרני שמש מבעד לחלון, רוחות וכן גשם.

חזק ועמיד- האלומיניום היא מתכת חזקה מאוד ועל כן היא עמידה לאורך שנים רבות. נוכל לראות זאת בחלונות אלומיניום אשר אין צורך לחלק את שטח הפנים של החלון בפרופילים הפנימיים ולכן כמות גדולה של אור מבחוץ יכולה להיכנס לחדר.

חסכון בצריכת חשמל- עם חומר האלומיניום ניתן לחסוך בצריכת החשמל וזאת הודות לאור אשר חודר דרך החלון ומאיר את החדר. כך שיש פה חסכון כפול גם בהוצאות החשמל וגם חסכון באנרגיה לטובת איכות הסביבה.

עבודות אלומיניום- לא רק לבית

עבודות אלומיניום ניתנות לביצוע לא רק בבית אלא גם במשרדים ובמפעלים רועשים במיוחד אשר יש צורך בחומר מבודד שימנע אותם ויספק אקוסטיקה טובה. גם עסקים קטנים נהנים מעבודות אלומיניום בין אם זה מסעדות ובתי קפה אשר נוהגים לסגור מפרסת אשר עשויה מפרופילי אלומיניום ומתקרת אלומיניום. סגירת המרפסת יוצרת מכסה בעת ימי גשם וסערות, כך שהסועדים יכולים ליהנות ואף להיות מוגנים. כמו כן, בעסקים אחרים נהוג להשתמש באלומיניום בבניית פרגולות ליצירת הצללה חלקית או מלאה בימי הקיץ החמים. לכן בפעם הבאה שאתם מבצעים שיפוץ בבית או במשרד שלכם אל תוותרו על חומר האלומיניום אשר יוסיף חן וכן כושר בידוד גבוהה לחדרים שאתם רוצים לשפץ בבית.