מגזין האיגוד
צבע בדירות
שקירות הבית מתחילים להתקלף או להיות עם עובש, או שהם מלוכלכים חייבים לצבוע את הבית.
קרא עוד
צביעת משרדים
צביעת משרדים היא פעולה שכל משרד חייב לעבור בחייו. הצביעה משדגרת ומרעננת את המשרד שלכם בכמה רמות, ואף משדרת אווירה נינוחה ושלווה. אם אתם רוצים לעשות רושם על הלקוחות שלכם חשוב להפתיע אותם עם משרד צבוע ומדוגם על מנת שיתקבל הרושם הטוב מצד הלקוח.
קרא עוד
סוגי צבעים
קרא עוד
צבעים

כולנו נתקלים בצביעה במהלך החיים בין אם זה מעבר לדירה חדשה שקנינו, דירה שכורה. ישנם מגוון גדול של עבודות צבע אשר שונות זה מזה מבחינת החומרים, טכניקות שימוש וכן סוג הלקוח ועלות העבודה.

סוגי צביעות

ישנם לא מעט סוגי צביעות אשר כוללות:

צביעה פנימית- זוהי צביעה אשר מתבצעת בתוך הדירה, משרד או כל מבנה. בצביעה מסוג זה ישנם לא מעט אפשריות לצביעה, סגנונות צביעה וגוונים שונים. מדובר על צבעים אקריליים שהם איכותיים יותר ומשמשמים לצביעת קירות. הם מגיעים בשלל צבעים, טקסטורות ואפקטים עם וללא ציפויים מיוחדים בחומרים משלימים.

צביעה חיצונית- זוהי צביעה של קירות המבנה מחוץ לדירה, משרד או מבנה. בצביעה זאת, יש צורך בהכנה לפני. יש להשתמש בסיד סינטטי או צבעים פלסטיים. צביעה מסוג זה היא בדר"כ לארגונים, מוסדות, אולמות וכו'.

למה כדאי צבעי ולא לצבוע לבד?

במקום להתלכלך ולהתעצבן במהלך הצביעה, כדאי להזמין צבעי מיומן אשר יודע את העבודה וחי אותה כל יום 24 שעות ביממה. עם האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע תמצאו מגוון נרחב של צבעים הגונים אשר מבצעים מגוון נרחב של עבודות צבע. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לעבור על הרשימה, לראות את המלצות והדירוג ולהחליט אם אתם מתחברים לצבעי שלכם. חשוב לקחת כמה הצעות מחיר על מנת להשוות ביניהם. הצבעי ייתן לכם את הספייס שלכם לעשות את עיסוקכם, והוא יצבע לכם את הבית בצורה המושלמת ביותר. מעבר לכך, תחסכו גם כסף רב על הוצאות צבע, וכמובן לא תלכלכו ותהרסו בגדים.

צביעה עם האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע

מאחר שכל צביעה דורשת הכנה לפני, חשוב לבחור צבעי מנוסה ומקצועי לעבודת הצבעות שלנו. וזאת מאחר שבחלק מסוגי הצביעה יש צורך בהכנה נוספת של צביעת יסוד אשר מקשה על שכבת החומר בטרם אנו מתחילים בצביעה עצמה. הצביעה החוזרת דורשת גירוד וקילוף של הצבע הרופף והחלקה ומילוי הסדקים, חורים. לאחר שבוצעה עבודת "השפכטל" שהיא  מילוי החורים והסדקים ניתן לעבור שוב עליהם עם צבע על מנת לקבל מראה אחיד ומושלם.