רשתות לחלונות

רשתות לחלונות הם דבר הכרחי במיוחד בתקופת הקיץ החמה. בתקופה זאת יוצאים זוחלים למיניהם ממקומם לאחר תקופת החורף הקרירה והגשומה, ועלולים לחדור לביתנו. מדובר על ג'וקים מעופפים,יתושים, דבורים, דבורות ועוד. בעזרת רשתות לחלונות ניתן להגן על החדרים מפני כניסת זוחלים. אך על מנת להתאים את סוג הרשתות לחלונות יש צורך לדעת באיזה חלון מדובר ובהתאם לכך להתאים לו רשת.

התאמת סוג הרשת לחלונות

במידה ויש לכם בית ישן עם חלונות ישנים רוב הסיכויים שתצטרכו רשת רגילה של PVC אשר תותאם לחלונות ביתכם. במידה ויש לכם בית חדש עם חלונות חדישים יותר   רשת על מסילה תתאים לכם. סוגי הרשתות יכולות להיות קבועות או לא קבועות תלוי בחלונות. כמו כן במידה שמדובר על התקנת רשת לחלון ישנה המחיר יהיה מוזל יותר מאשר התקנת חלון על מסילה. על רוב הרשתות לחלונות ישנה אחריות במיוחד על חלונות ההזזה.

אילו רשתות לחלונות קיימים?

קיימים מגוון רשתות לחלונות אשר העיקריים שבהם הם רשת רגילה PVC ורשת לחלונות הזזה אשר יכולה להיות מאלומיניום, שקופה ומחומרים אחרים. רשת PVC היא רשת הנפוצה ביותר אשר מגינה מפני קרינת UV וניתן למצוא אותה בכל בית בישראל, במיוחד בבתים הישנים של פעם. לעומתה רשת האלומיניום, היא רשת אשר עשויה מאלומיניום שהוא חומר חזק וקשיח העמיד לאורך שנים רבות וכן עמיד בפני קרעים. כמו כן, ישנה את הרשת השקופה אשר לא נראית לעין ובעלת עיצוב מושלם, רשת זאת מתאימה לבתים חדישים, ומעניקה תחושת מרחב אל הנוף הנשקף ממנה,  הרשת חזקה מאוד ונותנת הגנה מקסימלית גבוהה כולל הגנה מפני יתושים ומזיקים שונים. עוד רשת פופולארית היא הרשת הקבועה שניתן למצוא אותה בחדרי שירותים, אמבטיות או חדרי שירות.

יתרונות רשתות לחלונות

לרשתות לחלונות יתרונות רבים אשר כוללים: מניעה של כניסת חרקים שונים אל תוך החדר במיוחד בימי הקיץ החמים. חרקים אלה הם מעופפים אשר כוללים בין היתר: תיקנים, יתושים, דבורים, דבורות ועוד. מעבר לכך רשתות לחלונות מרתיעים פורצים שרוצים לפרוץ לדירה, מונעים נפילה החוצה של הילדים אם יש לנו ילדים קטנים ופעוטות, מונעים נפילה של חפצים החוצה ועוד.