מגזין האיגוד
קבלן שיפוצים
לבחור קבלן שיפוצים היא משימה לא פשוטה בכלל. ישנם אינספור קבלני שיפוצים שחלקם אף חאפרים ולא מקצועיים, ועבודתם עלולה .
קרא עוד
עבודות גבס
עבודות גבס הן מזמן לא רק פתרון לאנשים עניים, אלא הן חלק בלתי נפרד מתחום הבנייה. כמעט בכל שיפוץ או אדריכלות פנים
קרא עוד
בנייה קלה
הבנייה הקלה החלה במדינות מערב אירופה וארה"ב כאשר ניסו למצוא פתרון לבעיית דליקת העץ אשר ממנו נבנו רוב הבתים הבתים .
קרא עוד
שיפוץ דירה
החלטתם לשפץ את הדירה ואתם קצת מבולבלים מבחינת האפשרויות העומדות לפניכם. הכל בסדר בשביל זה אנחנו פה. כאשר נכנסים לגור בדירה
קרא עוד
שיפוץ בית פרטי
אם אתם רוצים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם לדגם מתקדם יותר או לשדרג את המטבח והסלון אתם חייבים לעשות שיפוץ כללי לבית שלכם
קרא עוד
שיפוצים

שיפוצים הם חלק בלתי נפרד מהחיים. אנחנו נתקלים בהם בעת מעבר לדירה חדשה בין אם היא שכורה או קנויה או אפילו בסביבת העבודה שלנו. במהלך החיים יש צורך בשיפוצים על מנת להתאים את הבית לצרכים האישיים שלנו ושל שאר בני הבית. לעיתים השיפוצים אף יכולים קשורים למקום העבודה שלנו, למבנים שונים כמו: קניונים או תיאטרון ועוד.

מה כוללים שיפוצים?

שיפוצים כוללים שינוי בסביבת המגורים שלנו בין אם זה מעבר דירה, או שיפוץ בסביבת העבודה שלנו, או כל סיטואציה אחרת שמצדיקה שיפוץ. שאנו עושים שיפוץ לרוב מדובר על הגדלת השטח ע"י כמה קירות ביחד, כך שבסופו של דבר מקבל שטח גדול יותר. שיפוץ נעשה לרוב ברוב חדרי הבית, תלוי איזה חדרים אנו רוצים להגדיל או לחבר יחדיו. אם אנו  רוצים שיפוץ אינטנסיבי שישנה את כל הבית מהיסוד, כולל כיוון המטבח והריצוף  נצטרך לעדכן את שיפוצניק שלנו. כמו כן, חשוב מהתחלה להגדיר את הציפיות שלנו, איזה שיפוץ אנו רוצים, מה התקציב שאנו מוכנים להשקיע, וכמובן שכל זה יהיה עם קבלן שיפוצים. אם מדובר על שיפוצים מורכבים יותר, יהיה צורך בקבלני משנה אשר יתאמו עם קבלן השיפוצים לגבי מהות העבודה ואיך היא מתנהלת בפועל.

איך בוחרים קבלן שיפוצים?

על מנת לבחור קבלן שיפוצים חשוב שתכנסו לקטגוריית שיפוצים באתרנו האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע. בקטגוריה זאת תמצאו מגוון נרחב של קבלני שיפוצים בכל רחבי הארץ כולל דירוג והמלצות של גולשים. כל קבלני השיפוצים שלנו הם בעלי תעודות, רישיונות ומסמכים כמקובל בחוק. קבלני השיפוצים שלנו עברו מיונים קפדניים על מנת להיכנס לאתרנו, ואתם יכולים להיות רגועים שיש לכם אנשי מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליהם. מעבר לכך, בכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים בה תוכלו לפנות למקוד השירות שלנו, אשר ישמח לעזור ולהדריך אותם בכל מה שנדרש. חשוב שתגידו לקבלן השיפוצים שאתם לקוחות של האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע, על מנת שתקבלו את השירות האדיב, המקצועי והטוב ביותר.

סוגרים עניין אל תוותרו על מחירון

 בטרם סגרתם עם קבלן השיפוצים את תחילת העבודה וסיכמתם את עיקרי הדברים, חשוב שתבקשו מקבלן השיפוצים מחירון שיפוצים והערכת העלות הכוללת של השיפוץ בבית. וזאת מאחר, שקבלני שיפוצים רבים מתמחרים את העבודה באופן כללי, אך בהמשך מסתבר כי לא כללו את עלויות החומרים ותוספות שונות. לכן חשוב שתבררו מראש האם המחירים עומדים בתקציב שהקצבתם לכם, וכן שכל ההסכמות ביניכם לבין הקבלן כתובות ומסוכמות בצורה ברורה כולל עלויות חומרי הגלם, לוחות זמנים, ועמידה בלוחות זמנים.