שערים חשמליים

כל מי שגר בוילה או בבית קרקע יודע ששערים חשמליים הם חובה בכל בית. בעזרת שערים חשמליים ניתן למנוע פריצות גנבים לבתים, לשמור על הבית והחנייה שלנו ולהיות מוגנים לאורך כל שעות היום.

למה כדאי לי לרכוש שערים חשמליים?

שערים חשמליים הם שערים אשר נותנים הגנה גבוהה ביותר ביחס לשערים אחרים. בעזרת שערים חשמליים ניתן ליהנות משער חשמלי חזק ובטיחותי הכולל מראה מעוצב ומיוחד בהתאם לדרישות שלך. כמו כן השערים שומרים ומגנים עליך במהלך כל שעות היום, ודואגים  לשמור אף על הרכב שלך.השערים מעניקים לך נוחות רבה, כאשר ניתן לפתוח ולסגור אותם באמצעות שלט רחוק או הבהוב של איתות הרכב. השערים מותאמים לסביבה כמו למשל : רוחב הכניסה לחניון, שטח המדרון או עיקול הכביש ועוד. מעבר לכך אורך החיים של השערים הוא לטווח הרחוק, הודות לאורך חי המנוע, הצירים והחלקים הנעים אשר מחזיקים מעמד לאורך שנים רבות, במיוחד שמדובר על שערים מאלומיניום. מדובר על שערים מעוצבים, אשר מורכבים בבית הלקוח ללא שימוש בריתוכים או צביעה.

איזה שער מתאים לי?

קיימים כמה סוגי שערים חשמליים, כאשר העיקריים כוללים: שער כנף,  שער הזזה, שער קונזולי. כל שער מותאם בהתאם לשטח הבית.

שער כנף- הינו שער אשר נע על ציר ונפתח כלפי פנים או חוץ. שער זה משאיר פתח ללא מסילות על הקרקע ומותאם לפי גודל הכניסה וצורכי הלקוח. השער מגיע במגוון אפשרויות אשר כוללות בין היתר: שער כנף חד כנפי, שער כנף דו כנפי, שער כנף דו כנפי כפול, שער כנף מתקפל ועוד. שערים אלה מגיעים בסגנונות, דגמים, עיצובים שונים. ישנם שערים אטומים או שערים עם חלוקה פנימית.

שער הזזה- שערים אלו מותקנים על מסילה אשר נושאת אותם ומעניקה להם חלקוה פנימית. ישנם שערי הזזה עם מסילות תחתונות או עליונות, שערי הזזה דו כנפיים או שערי הזזה שבהם שער גורר שער.

שער קונזולי-  שער קונזולי מרחף באוויר ללא מסילה על הקרקע. שער זה כבד ומונע כניסת רכבים במבנים ציבוריים, בנייני מגורים וישובים. השער בנוי משיטה בה יש הפחתה משמעותית של חיכוך השער בנסיעה ועל כן הוא נשמר לאורך שנים רבות.