מגזין האיגוד
תקלות בתריסים
תריסים הם תוספת הכרחית לכל חלון ברחבי חלל הבית. התריסים חוסמים את קרינת השמש ומונעים את חדירת האור אל תוך הבית וכן .
קרא עוד
תקלות בתריסים חשמליים
רובנו נהנים להשתמש בתריסים חשמליים לנוחיותנו הפרטית. אך עם הזמן תריסים אלה מתקלקלים עקב השימוש התדיר בהם
קרא עוד
תיקון חלונות
החלון נשבר? המסילה תקועה ולא זזה ? הצילינדר נהרס? זה הזמן להזמין זגג מקצועי שיפתור את הבעיה וכך תחסכו כסף רב במקום להחליף לחלון חדש.
קרא עוד
מנוע לתריס חשמלי
מנוע לתריס חשמלי הוא אחד הדברים החשובים ביותר בתריסים חשמליים. באמצעות מנוע לתריס חשמלי ניתן לפתוח ו לסגור את התריס
קרא עוד
תריסים

אין מבנה או חלל מגורים שלא תמצאו בו תריסים. ברוב המבנים כולל עבודה נמצא תריסים שניתן לפתוח ולסגור ממש כמו שיש לנו בבית. בבתים חדישים נמצא תריסי גלילה חשמליים לחלונות גדולים ומרפסות וכן תריסי הצללה כתחליף לוילון, שניתן לשלוט בהם בכמות האור אשר נכנס לחדרים.

איזה תריסים מתאימים לי?

אם אתם גרים בבתים ישנים לרוב תמצאו תריסי רפפה מפלסטיק אשר נעים על ציר עם ידית או תריסי עץ קבועים במסגרת החלון, אך אם יש לכם בתים חדישים יותר כמו הבתים החכמים תמצאו תריסים חשמליים שניתן לשלוט עליהם עם שלט. תריסים אלה מתאימים לחלונות גדולים מאוד וכן למרפסות ואין צורך לשים וילון עליהם כמו פעם. כמו כן, סוג נוסף של תריסים שתתקלו בהם הם תריסים שמשולבים באלומיניום וחומרים אחרים. מדובר על תריסים עמידים וחזקים אשר נשארים לאורך שנים רבות וכן הם בעלי בידוד תרמי.

מי מתקן תריסים?

אם יש לכם בעיה בתריסים תוכלו להיעזר באיש מקצוע בהתאם לסוג התריסים שברשותכם. כך למשל, אם יש לכם תריסים חשמליים תוכלו למצוא איש מקצוע אשר מתמחה בתריסים חשמליים בלבד. כך שחשוב לדעת איזה סוג תריסים יש לכם ומה הבעיה איתם. איש תריסים מטפל בלא מעט בעיות אשר כוללות בין היתר: חידוש תריסים, החלפת מנוע לתריסים חשמליים קיימים, שדרוג חלונות ידניים לחשמליים ועוד.

איש מקצוע בתחום התריסים עם האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע

אם אתם רוצים איש מקצוע אמין, מקצועי והוגן מבחינת כספית, כדאי שתכנסו לקטגוריית תריסים ותראו את כל אנשי המקצוע שלנו. ליד כל איש מקצוע תוכלו לראות באיזה תחומים הוא מתעסק, מה הוותק המקצועי שלו, איזה דירוג הוא קיבל, ומה הגולשים חושבים על השירותים שהוא מספק. מידע זה יעזור לכם להחליט באיזה איש מקצוע כדאי לכם לבחור. כמו כן, לאחר שבחרתם כמה אנשי מקצוע התקשרו עליהם והתרשמו דרך השיחה  מהם, ת וכלו לקחת כמה הצעות מחיר ולבסוף להחליט איזה אישר מקצוע מתאים לכם