דוד שמש

שמדובר על המקלחות שלנו אין כמו דוד שמש. במקום להדליק את הדוד ולחכות שהמים יתחממו ולבזבז זמן יקר, עם דוד שוש אין צורך לעשות זאת רק בימי גשומים ללא שמש. קולטי השמש קולטים את האנרגיה הסולארית מהשמש ומחזירים לנו מים חמים לאורך כל שעות היום ומתי שאנו רוצים. אין תענוג יותר גדול יותר מזה לפתוח את הבוקר (במיוחד בימי הקיץ החמים) ולהיכנס להתקלח.

למה דוד שמש עדיף על דוד חשמלי?

דוד השמש הוא הדוד הטוב ביותר לשימוש שקיים בשוק. מדובר על דוד שחוסך לנו בעלויות החשמל במיוחד בחודשי הקיץ החמים, זמין עבורנו במהלך כל שעות היום חוץ מחודשי החורף בהן אנו נאלצים להדליק אותו בגלל שאין שמש. מעבר לכך, מהירות החימום של הדוד היא מהירה ותחזוקתו נמוכה ביותר, מאחר שיש לו מערכת חשמל אשר מופעלת רק בימי החורף וכמובן מדובר על דוד שנשאר איתנו לפחות 10 שנים. לעומתו הדוד החשמלי מצריך הדלקת של הדוד גם בחודשי הקיץ, עליה בהוצאות החשמל מאחר שאנו מדליקים את הדוד כל הזמן כולל בקיץ, וכל זמן שאנו מדליקים אותו עולה כסף. וכמובן הזמינות של דוד חשמלי היא נמוכה בגלל שיש להדליק אותו ולחכות זמן מה לפני שנכנסים למקלחת עד שיתחממו המים. כך שאם נסתכל על דוד חשמלי הוא לא ממש משתלם לנו מבחינת תחזוקה אלא דוד השמש יותר.

חשיבותו של דוד שמש

עם דוד שמש תוכלו ליהנות ממים חמים ללא הגבלה ובזמינות מיידית, במיוחד בחודשים האביב והקיץ החמים. עם דוד שמש לא תצטרכו להגיד לבן המשפחה להדליק לכם דוד על מנת שתוכלו להיכנס ישר אחרי העבודה. כל מה שאתם צריכים זה פשוט מאוד להיכנס למקלחת וליהנות מהמים החמים. כך למעשה אתם חוסכים אלפי שקלים בחודש וכן בהוצאות החשמל שלכם. הודות ליתרונות אלו דוד השמש הוא הדוד המבוקש ביותר בקרב האוכלוסייה בארץ.

איך מתאימים דוד שמש?

על מנת להתאים את דוד השמש חשוב לדעת כמה נפשות אתם בבית. במידה ומדובר על עד 4 נפשות בבית, הדוד שמש שיתאים לכם הוא דוד של 80-200 ליטר. אך אם אתם משפחה מרובת ילדים מעל 4 נפשות, דוד השמש שיתאים לכם הוא 200 ליטר. את הדוד שמש מבצע מתקין דודי שמש מקצועי בעל ניסיון בתחום ההתקנות. בכל שאלה או התייעצות לגבי דוד השמש, תוכלו לפנות לאיש דודי השמש ולהתייעץ עימו.