הדברת גוקים

ג'וקים הם בעיה שכיחה בכל בית במיוחד בימי הקיץ החמים. הג'וקים מגיעים מהביוב ועולים לגגות ונכסים לחדרים וכן ישנם כאלה מעופפים הנכנסים מבחוץ. על מנת לטפל בבעיה זאת יש צורך לבצע הדברת ג'וקים במיוחד לפני בוא הקיץ על מנת שנוכל ליהנות ממנה בקיץ.

למה יש צורך בהדברת ג'וקים?

הדברה ג'וקים היא פעולה הכרחית ביותר, במיוחד שמדובר על כמות רבה של ג'וקים שנכנסים לבית במיוחד בימי הקיץ החמים ומפריעים לאיכות החיים השגרתית שלנו. מעבר לכך ג'וקים בבית הוא מראה לא אסתטי ודי מגעיל שיש צורך בהול להיפטר ממנו. אך הסיבה העיקרית להדברת ג'וקים, היא הפחד שלנו מהיצור החום עם שני המוחשים שרץ במהירות רבה ומפחיד את כל בני הבית.

איך מתבצעת הדברת ג'וקים?

הדברת ג'וקים מתבצעת ע"י מדביר מקצועי אשר מוגן מפני החומר הכימי אותו הוא מפזר בפינות הבית. ההדברה עורכת כמה דקות בהם מפזר המדביר בפינות הבית את החומר שיהרוג את הג'וקים אשר מתקרבים אליו. ההדברה יכולה להיות רגילה שיש בה חומרים כימיים או הדברה ירוקה ללא חומרים כימיים. בשנים האחרונות ניתן לשים לב שההדברה עם החומרים הכימית היא אינה עם ריח. לאחר ההדברה על דיירי הבית לצאת מהבית ולשהות כ-5 שעות בחוץ ובמידה ויש בעל חיים יש להוציא אותו גם כן מחוץ לבית במשך 6 שעות על מנת שלא ילקק את הרצפה עם החומרים המודברים ולא ישאף את החומר.

כיצד בוחרים מדביר מקצועי ובעל ניסיון?

על מנת לבחור מדביר מקצועי ובעל ניסיון חשוב  שתשימו לב לפרטים הבאים: על המדביר להיות בעל רישיון לשימוש בחומרים כימיים מסוכנים. המדביר חייב להיות בעל ניסיון וותק של שנים בתחום ההדברה. על המדביר להיות מחברה מקצועית אמינה וותיקה אשר ביצעה הדברות רבות למספר לקוחותיה. חשוב שתדרשו לראות רישיון הדברה ותעודת הדברה בתחום ההדברה בטרם תכניסו מדביר לביתכם. תוכלו גם להיכנס לאתרים שונים ולקרוא על הניסיון של החברה והמלצות של לקוחות. וכן חשוב ביתר שתבקשו כמה שיותר המלצות מחברים, משפחה, שכנים וקרובים.