הובלות קטנות

אם אתם סטודנטים או תפרנים שרוצים לחסוך כמה שקלים על הדרך, במיוחד שאין לכם הרבה ציוד להעביר למקומכם החדש. הובלות קטנות היא הפתרון האולטימטיבי בשבילכם. עם הובלות קטנות תוכלו להעביר חפצים בודדים או אפילו חפץ אחד ולשלם הרבה פחות מהובלה רגילה.

כיצד מתבצעות הובלות קטנות?

הובלות קטנות מתבצעות בטנדרים מסחריים קטנים אשר מכילים את כל החפצים שיש לבעל הבית להעביר. הטנדרים מכילים מספיק מקום על מנת לאחסן את כל החפצים, כך שהחפצים מגיעים בבטחה ליעדם החדש ללא שריטות או חבטות בדרך. הנהג בהובלות קטנות הוא לרוב גם הסבל, כלומר הוא זה שמעלה בסופו של דבר את החפצים לביתו של הלקוח. ההובלה נעשית באמצעות עגלה דו גלגלית.

למי מיועד שירות הובלות קטנות?

שירות הובלות קטנות מיועד לכל מי שיש לו מעט חפצים. זה יכול להיות סטודנטים, אנשים אחרי צבא, זוגות צעירים ללא ילדים ועוד. ההובלות מאופיינות במספר מועט של פריטים הכוללים חפצים בסיסים שישנם בכל בית: מזרון, ארון או לעיתים רק ספה. רוב ההובלות מתבצעות ע"י סטודנטים אשר עוברים לדירות שותפים מרוהטות מלאות או חלקיות, ואינם צריכים לקחת איתם ציוד רב. אך גם אנשים אשר עוברים לדירות שותפים ושאינם סטודנטים נזקקים לשירות הובלות קטנות, שיביא את חפציהם בשלום וביעילות לביתם החדש.

הובלות קטנות- צרכנות נבונה

ההובלות הקטנות נעות בין 250- 450 ₪ אך ישנם הובלות יוצאות דופן שכוללות פריט אחד או כמה ארגזים קטנים. מעבר לכך, בהובלת תכולה יקרה יש לבדוק שישנו כיסוי ביטוח להובלה, אשר מכסה את התכולה עצמה. חבל שישברו לכם חפצים יקרים בדרך ובסופו של דבר תגלו שאין להם ביטוח. וכמובן הכי חשוב לערוך הסכם קצר בין החברה שמבצעת לכם את ההובלה לביניכם, אשר כוללת את כל הסעיפים שסיכמתם עם החברה ביום ההובלה. חשוב שתדעו את המידע לגבי ההובלה מה היא כוללת, מתי היא מתבצעת, על ידי מי, באילו שעות ושתשריינו לכם מבעוד מועד את תאריך המעבר, שלא יקרו תקלות בדקה ה-90. דבר זה ימנע מכם כאבי ראש מיותר ולחצים למיניהם שגם ככה יש לכם ביום המעבר.