הובלת דירות

הובלת דירות היא פעולה אשר קורת כל כמה שנים במיוחד אם אנו גרים בדירות שכורות. הובלת דירה יכולה במצב של מעבר דירה לצורך שכירת דירה באזור אחר, או מעבר לצורך קנייה דירה חדשה. בכל אחד מהמצבים יש צורך להוביל את חפצינו למקום יעדם החדש, ולכן רק חברת הובלות יכולה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר וביעילות מאשר אנחנו לבד או עם עזרה של חברים.

מתי יש צורך בשירותי הובלת דירות?

כאשר אנו גרים בשכירות עלינו לשלם כל שנה שכירות עבור הדירה בה אנו חיים. אך מה קורה שבעל הבית לא מעוניין שנמשיך להיות השוכרים של הדירה? ברוב המקרים יעלה בעל הדירה את שכר הדירה על מנת שנשלם יותר או יגיד לו במילים יפות שהוא מעוניין שנמצא מהדירה ונחפש לנו מקום אחר. במצב כזה עלינו לצאת מהדירה תוך 3חודשים ובמקרים קשים יותר פחות מ-3 חודשים. אך על מנת להשאיר דירה ריקה עלינו להזמין ליום המעבר חברת הובלת דירות שתעזור לנו להעביר את כל חפצינו ליעד החדש ותעזור לנו לנקות את הבית ולצבוע אותו בטרם אנו עוזבים את הדירה. מעבר לכך נזקק בשירותי הובלת הדירה גם שאנו עומדים לקנות דירה חדשה, במיוחד שארגנו עם השנים הרבה מאוד חפצים שמצריכים משאית גדולה על מנת להכיל אותם.

מה כולל שירות הובלת דירות?

שירות הובלת דירות כולל עזרה באריזת חפצים בקופסאות קרטון, העמסת חפצים גדולים כגון: טלוויזיה, מקרר, שולחן, מחשב ועוד בנייר מגן על מנת שלא יפגעו והעלתם על המשאית, וכן ניקוי כל חדרי הבית כולל צביעת קירות הבית אשר זקוקים לצבע עקב סדקים, לכלוך או קילוף הקירות. חברת הובלת מביאה את כל החפצים אל מקום יעדם החדש ואף מעלה אותם במדרגות או במעלית עד למקומם בבית החדש. במידה ויש חפצים אשר דורשים הרכבה כגון: ארונות, מיטות או שידות אנשי ההובלה עוזרים לכם להרכיב אותם בצורה הנכונה.

מתי רצוי להזמין את חברת ההובלות?

את חברת ההובלות רצוי להזמין בחודשים פחות עמוסים, אך לעיתים אין ברירה במיוחד שהחוזה מסתיים בחודשי הקיץ החמים ואז עלינו לשריין מקום כמה חודשים מראש. מכיוון שתקופת הקיץ היא התקופה העמוסה ביותר בהובלות דירה, ובגלל שהיא תקופה עמוסה גם מחירי ההובלות גבוהים יותר מאשר חודשים אחרים.