הקמת גינות

גינה בתוך וילה או בית פרטי דורשת תכנון ותחזוקה של איש מקצוע. מאחר שקיימים שטחים שונים למיניהם, כך גם קיימות סוגי גינות שונות אשר מותאמות בהתאם לשטח המקום. לכן חשוב להיעזר בשירותי מקצוע של גנן על מנת לתכנן את הגינה שלכם בהתאם לתקציב שהקצבתם לכך.

למה חשוב לתכנן הקמת גינות עם איש מקצוע?

תכנון דירה דורש לא מעט מיומנות מקצועית שחסרה לנו. עם איש מקצוע נוכל לתכנן מהתחלה את הגינה שאנו רוצים בכל שלב ושלב. גנן מקצועי יתאים לנו את הגינה בהתאם לשטח הקיים, יעזור לנו לתכנן מהתחלה את הגינה בהתאם לצרכים האישיים שלנו ואף יתחזק את הגינה לאחר מכן כמה פעמים בשבוע. תכנון זה יחסוך לכם כסף רב. ללא עזרת גנן מקצועי לא נוכל להתאים לנו גינה מתאימה ונבזבז עשרות אלפי שקלים לשווא. לכן חשוב להיעזר בגנן מקצועי עוד משלב התכנון, על מנת לקבל גינה שמתאימה לצרכים האישיים שלנו ואכן מתאימה לשטח הקיים.

אילו סוגי גינות קיימות?

רגע לפני שאתם מחליטים להקים גינה חשוב שתדעו שקיימים כמה סוגי גינות, מהם בעל המקצוע יצטרך להתאים את סוג הגינה המתאים ביותר בהתאם לשטח הגינה וצרכיכם האישיים. סוגי הגינות כוללות:

גינה ים תיכונית- גינה אשר מכילה סלעי כורכר, אדני רכבת ומדרכי עץ אשר יוצרים מראה טבעי ונושן שמתאים לאופי הדירה אשר נבנתה מכורכר. גינה זאת תכיל אף צמחייה אשר כוללת: חרובים,חורשים, צמחי תבלין, הדסים, פרחי בר ועוד.

גינה טבעית- גינה זאת מכילה הרבה מאוד צמחייה ועצים ואף דשא סינטטי או דק בשילוב מרחבים פתוחים וירוקים ופינות ישיבה. היא מאפשרת אירוח של משפחה וחברים או סתם ישיבה עם המשפחה יחדיו.

גינה אירופאית- גינה זאת מכילה ספסלי עץ, סלעים, צמחייה וכן מפלי מים בצורות שונות. שילוב מעניין זה יוצר הפרדה בין הדומים לחי בשילוב נוף עוצר נשימה ומרגיע.

גינה תאילנדית- גינה זאת נראית כמו גן עדן תאילנדי ומכילה צמחיה ירוקה רבה, כך שמי שנמצא בה מרגיש כאילו הוא נמצא בתאילנד.