רשתות לחלונות

רשתות לחלונות הפכו בשנים האחרונות למוצר חובה בכל בית. הן מגינות מפני יתושים ושאר זוחלים למיניהם ונותנים לנו את כל הביטחון שאנו צריכים. הרשתות מונחות על המסילות הקיימות בחלונות ונעות ימינה או שמאלה בהתאם על גבי המסילה. בחלונות ישנים יותר ישנו צורך בהתקנת מסילה במידה ויש מספיק מקום בחלון וכמו כן תוכלו למצוא אף רשתות לחלונות קבועות שאין צורך להזיז אותם על המסילה והן קבועות על החלון לאורך כל השנה.

מהן רשתות לחלונות?

רשתות לחלונות הן רשתות אשר מותקנות על המסילה של החלון ומונעות כניסה של יתושים, זוחלים ומעופפים אחרים. הרשתות מגינות עלינו ואף יש בהם פתחי אוורור על מנת שיכנס לנו אוויר לחדר. רשתות אלה טובות לאורך כל השנה שבקיץ נכנסים ג'וקים מעופפים ורגילים ואילו בחורף הם מגינות עלינו מפני הגשם, הרוח וימים סוערים שיכולםי להיכנס בהם חול לתוך הבית או דברים אחרים.

סוגי רשתות לחלונות

קיימים סוגי רשתות שונים לחלונות הבית אשר מותאמים לכל סוגי החלונות והדלתות בדירה. סוגי רשתות אלה כוללים:

רשת רגילה פי וי סי- רשת עשויה מפי וי סי ואינה מגינה מפני UV, ניתן למצוא אותה ברוב הבתים הישנים שיש בהם חלונות ישנים וגדולים.

רשת אלומיניום- רשת אשר עשויה מאלומיניום חומר חזק, קשיח ועמיד לאורך שנים רבות וכן עמידה בפני קרעים.

רשת נגד בעלי חיים- רשת יתושים המיועדת לבתים עם בעלי חיים. היא עמידה בפני קרעים וחזקה מכל רשת אחרת בשוק, בנוסף היא מתאימה לדלתות וחלונות ומספקת הגנה מיקרוביאלית אשר מעכבת את צמיחת החיידקים.

רשת שקופה- רשת שקופה אשר לא נראית לעין ומיועדת לעיצוב מושלם של הבית. היא מעניקה תחושת מרחב ומבט אל הנוף בחוץ, מדובר על רשת חזקה ואיכותית המיוצרת מסיב דק ומאפשרת כניסת אוויר מקסימאלית עם הגנה מפני יתושים ומזיקים אחרים.

רשת לממ"ד- רשת אשר עומדת בתקני פיקוד העורף. רשת זאת היא בדר"כ רשת גלילה, הזזה או על מסגרת של חלון כנף.

רשת קבועה-רשת אשר מיועדת לחדרים ומקומות קטנים שלא נדרשים לפתוח כמו: חלונות של חדרי שירותים, אמבטיה או שירות.

למה כדאי רשתות לחלונות

אם אתם סובלים בקיץ מכניסת ג'וקים, יתושים, פרפרים ושאר מעופפים שונים ואתם גרים בקרקע או אפילו בבניין קומות צמוד לצמחייה, רשתות לחלונות הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם. הרשתות מגינות אליכם בימי הקיץ החמים מכניסת יתושים, ג'וקים מעופפים ולא מעופפים, פרפרים, חרגולים ושאר מעופפים אשר מטרידים. מעבר לכך, עם רשתות תהיו