תיקון חלונות

החלון נשבר? המסילה תקועה ולא זזה ? הצילינדר נהרס? זה הזמן להזמין זגג מקצועי שיפתור את הבעיה וכך תחסכו כסף רב במקום להחליף לחלון חדש. כך שעם תיקון חלונות תוכלו לקבל חלון חדש בפחות כסף.

מתי יש צורך בתיקון חלונות?

חלונות הן חלק חשוב מחלל הבית ועיצובו. הן מאפשרות כניסת אור לשאר חלל הבית וכן פתחי אוורור שאנו צריכים על מנת לנשום. אך עם הזמן החלונות נשחקים עקב השימוש היום יומי בהם ויש צורך לתקן אותם. זה יכול להיות צילינדר חלש שבגללו לא ניתן לסגור את או לפתוח את החלון בצורה טובה, מסילה שלא זזה ולא נותנת לפתוח או לסגור את החלון, חלון שהזכוכית שלו נשברה וזקוק לזכוכית חדשה, חלון סדוק ועוד. בכל אותם מצבים יש צורך בזגג מקצועי ובעל ניסיון שיטפל בבעיה. כמובן שתצטרכו להגיד לו את המידות שידע באיזה גודל חלון מדובר והאם זהו חלון רגיל או חשמלי.

למי מתאים תיקון חלונות?

תיקון חלונות הוא שירות שמתאים לכל מי שיש לו תקלה עם חלונות ביתו. זה יכול להיות חלון שלא נפתח או נסגר בצורה הרמטית, חלון שיש לו בעיה בצילינדר, החלון סדוק, בעיה במסילות של החלון שהחלון נתקע ולא זז או אפילו חלון שנשבר וחייב זכוכית חדשה. בכל אחד מהמקרים הללו יש צורך בתיקון חלונות.

מה היתרונות של תיקון חלונות?

לתיקון חלונות יש יתרונות רבים על קניית חלונות חדשים. היתרונות של תיקון חלונות עוזר לנו לחסוך כסף ולשלם מחיר נמוך במקום לרכוש חלונות חדשים. היתרונות השונים שניתן למצוא בתיקון חלונות כוללים:

עמידות- עם תיקון חלונות אנו מקבלים חלון ממש כמו חדש אשר מחזיק לאורך שנים רבות. עמידות החלון היא גבוהה מאוד מפני פגעי מזג האוויר : גשם, רוחות, ברד ועוד.

מחיר נוח- תיקון חלון אינו מצריך כסף רב כמו קניית חלון חדש, כך שמשקיעים בו פחות כסף מאשר חלון חדש, כך ששאר הכסף נשאר לדברים אחרים.

תחזוקה פשוטה וקלה- עם תיקון חלונות ניתן להמשיך ולתחזק את החלון בצורה קלה ופשוטה שמתאימה לאורך החיים שלנו.

איטום ובידוד- עם תיקון חלונות ניתן לאטום את החלונות בצורה טובה יותר וכן לבודד את החלון מפני רעשים שונים.

כיצד בוחרים זגג הגון ומקצועי המתקן חלונות?

על מנת לבחור זז הגון, מקצועי ובעל ניסיון חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

ניסיון מקצועי- חשוב לבדוק את הניסיון המקצועי של הזז, היכן למד? מה למד? כמה שנים למד ? האם יש לו תעודה מקצועית? האם הוא מתמחה רק בתיקון חלונות או גם תריסים?

המלצות- המלצות על איכות העבודה מקרובי משפחה, חברים, עמיתים לעבודה ועוד יעזרו לכם לקבל החלטה לגבי בחירת בעל המקצוע. ככל שיהיו יותר המלצות חיוביות על טיב עבודתו כך הבחירה שלו תהיה נכונה.

מחיר הוגן- מחיר הוגן הוא אחד המדדים החשובים בעת בחירת איש מקצוע. מחיר נמוך מדיי יעיד על אדם לא מקצועי וחפאר, ואילו מחיר גבוהה מדיי יעיד על אדם שרלטן. המחיר צריך להיות באמצע לא נמוך מדיי ולא גבוה מדי.

אמון- חשוב שהזגג שלנו יהיה אדם הגון וישר ושיהיה לנו כימיה איתו. כלומר שנרגיש חופשיים לשאול אותו כל שאלה שאנו רוצים לדעת עליה מידע. איש מקצוע עצבני וחסר אדיבות או שירות יראה שאין כימיה ושעדיף לוותר עליו.