מגזין האיגוד
הרכבת רהיטים לבית
כולנו עוברי במהלך חיינו דירות בין אם זה בשכירות או קניית דירה חדשה. חלק חשוב ועיקרי במעבר הדירה מצריך פירוק הריהוט והרכבת הריהוט בדירה החדשה. על מנת לבצע את הרכבת הריהוט בצורה טובה יש להיעזר בשירותי הנדימן. איש ההנדימן יעזור לכם בקלות רבה לפרק את הרהיטים שיש לכם בבית וכולל: ספות, מיטות, שולחנות, ארונות, מזנון ועוד ולהרכיבו בדירתכם החדשה.
קרא עוד
הנדימן

הנדימן הוא אדם שיכול לעזור בכל דבר הודות לניסיונו הרב. מדובר על אדם שאינו איש מקצוע אך יש לו ידע במגוון תחומים שיכול לעזור בעבודות הבית השונות. הנדימן יכול להיות בן משפחה או דוד, שכן או אפילו חבר קרוב. ההנדימן יכול לחסוך לכם לא מעט כסף ולעזור לכם לפתור מגוון נרחב של בעיות. לכן כדאי לכם שיהיה לכם הנדימן בסביבה כאשר אתם זקוקים לעזרה.

מהו תפקידו של ההנדימן?

מאחר שההנדימן הוא אדם חשוב בכל אזור בו נמצא, יש לו לא מעט תפקידם שאותם הוא ממלא בחריצות. תפקידי ההנדימן כוללים:

הרכבת רהיטים- ההנדימן יכול לפרק רהיטים אשר נזרקו ברחוב, לשמור על שלמותם ואף להרכיבם בדירתכם החדשה. דבר זה חוסך לא מעט כסף במיוחד שאנו זקוקים לו בעת המעבר.

שיפוצים למיניהם- אם גילתם סדקים בחדר האמבטיה, טיח מתפורר או ישנם חדרים שזקוקים לצביעה דחופה ואינכם רוצים לעשות זאת, הזמינו את ההנדימן שיעזור לכם. ההנדימן יקנה את החומרים הדרושים ויעשה את העבודה בקלות רבה כולל חידוש רובה בחדר האמבטיה, צביעת חדרים ועוד.

עבודות חשמל- חשמלאי עלול לגבות מכם מחיר גבוה עבור תיקונים קטנים. ההנדימן יגבה מכם מחיר זול, כך שתחסכו כסף רב ותוכלו ליהנות משירותים שונים אשר כוללים החלפת שקע חשמלי, תיקון שקע חשמלי ועוד.

אינסטלציה- יש לכם סתימה בכיור? לא בטוחים שקניתם את החומר המתאים לפתיחת סתימות? עם הנדימן תפתרו את הבעיה. ההנדימן יעזור לכם בתיקוני האינסטלציה השונים אשר אינם דורשים עבודה מורכבת כמו פירוק רצפה או החלפת צינור.

פתרונות אחסון- להנדימן יש יש פתרונות אחסון מכיוון שיש להם כלי עבודה רבים אשר מצריכים מקום אחסון. אם אתם רוצים לארגן את המחסן שלכם בצורה יעילה יותר, או לתלות שידות ולנצל את מקום, אל תהססו לקרוא להנדימן.

תיקון מוצרי חשמל- ההנדימן מנוסה בתיקון מוצרי חשמל, תמורת תשלום סמלי או הוגן תוכלו לפתור את הבעיה בקלות ולחסוך את השלום עבור חשמלאי.

רכב- אם יש לכם בעיה בחלפת נורה או ביצוע טיפול קטן לרכב, במקום להגיע למוסך קראו להנדימן שיעזור לכם. כך תחסכו לא מעט כסף וזמן להגיע למוסך. ההנדימן יקנה את חלקי החילוף ויתקן את הבעיה בקלות.

כיצד בוחרים הנדימן?

על מנת לבחור את ההנדימן חשוב לברר עימו מה הניסיון שלו בתחומים שונים. ככל שלהנדימן יש ניסיון בתחומים רבים כך הוא משתלם יותר להעסקה. ההנדימן יבצע עבורכם את כל העבודות הקטנות שאנשי מקצוע יגבו לכם עליהם כסף רב. מעבר לניסיון של ההנדימן חשוב שיהיה זמין,  ויגור קרוב אליכם על מנת שתוכלו להזעיק אותו בתדירות שאתם צריכים.